Novinka

Kivi Gerry a eurobankovka

Kivi Gerry a eurobankovka

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a k jeho narozeninám vydali i eurobankovku.

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a vydali eurobankovku s motivem kiviho. Spojení těch dvou událostí bylo zcela záměrné, protože výtěžek z jejího prodeje poputuje na ochranu kiviů na Novém Zélandu. K naší radosti jsme prodali již více než 3 000 ks eurobankovek, V rámci narozeninových oslav jsme Gerrymu předali narozeninovou snídani a návštěvníkům připravili malé zpestření v podobě soutěžního kvízu Po stopách našich běžců. Vyplněný kvíz nám odevzdalo celkem 42 soutěžících, na začátku tohoto týdne jsme vylosovali 5 výherců. Výherci museli mít nejen štěstí, aby byli vylosováni, ale také museli správně odpovědět na všechny otázky.  

V tento moment už známe jména výherců, kteří od nás získají krásné ceny. Čtyři výherci se mohou těšit na Zoo diář, dětský časopis Zooběžník, magnetku kiviho a vak na záda. První vylosovaný výherce od nás dostane plyšového kiviho, dětské tričko s kivim, diář, časopis Zooběžník a přívěsek na klíče. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Eurobankovku si mohou všichni zájemci stále zakoupit v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo.

Výhercům gratulujeme a všem přejeme mnoho soutěžních úspěchů i v budoucnu!

27.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Mimořádný a úspěšný rok 2021

Rok 2021 byl pro Zoo Zlín rokem mimořádným a výjimečným. Přinesl sice ekonomické problémy, na druhé straně však obrovskou podporu návštěvníků a narození prvního afrického slůněte v České republice.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mládě chvostana bělolícího

Rodina chvostanů bělolících se rozrostla o dalšího člena. V tropické hale při troše štěstí uvidíte samičku Oliv s dvouměsíčním mládětem, které vozí na svých zádech.

Objevte nové věci

Šťastný nový rok 2022

Všem našim návštěvníkům děkujeme za přízeň a přejeme šťastný nový rok 2022!

Objevte nové věci

Prosincový ZooZoom

V prosincovém ZooZoomu vás pozveme na světelnou vánoční výzdobu areálu a také přinášíme informace o dění v zoo za uplynulé4 měsíce.

Objevte nové věci