Novinka

Kivi Gerry a eurobankovka

Kivi Gerry a eurobankovka

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a k jeho narozeninám vydali i eurobankovku.

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a vydali eurobankovku s motivem kiviho. Spojení těch dvou událostí bylo zcela záměrné, protože výtěžek z jejího prodeje poputuje na ochranu kiviů na Novém Zélandu. K naší radosti jsme prodali již více než 3 000 ks eurobankovek, V rámci narozeninových oslav jsme Gerrymu předali narozeninovou snídani a návštěvníkům připravili malé zpestření v podobě soutěžního kvízu Po stopách našich běžců. Vyplněný kvíz nám odevzdalo celkem 42 soutěžících, na začátku tohoto týdne jsme vylosovali 5 výherců. Výherci museli mít nejen štěstí, aby byli vylosováni, ale také museli správně odpovědět na všechny otázky.  

V tento moment už známe jména výherců, kteří od nás získají krásné ceny. Čtyři výherci se mohou těšit na Zoo diář, dětský časopis Zooběžník, magnetku kiviho a vak na záda. První vylosovaný výherce od nás dostane plyšového kiviho, dětské tričko s kivim, diář, časopis Zooběžník a přívěsek na klíče. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Eurobankovku si mohou všichni zájemci stále zakoupit v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo.

Výhercům gratulujeme a všem přejeme mnoho soutěžních úspěchů i v budoucnu!

27.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Sloní sameček má 6 měsíců

6. prosince bude mít náš sloní sameček přesně 6 měsíců! A to je už pořádný důvod k oslavě. Narozeninové překvapení jsme však nachystali i pro vás, naše fanoušky a návštěvníky.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mimořádná návštěvnost zoo

Milí návštěvníci, děkujeme za vaši fantastickou podporu! Do zoo letos zavítalo již 600 000 osob, máme velkou radost. Jste skvělí!

Objevte nové věci

Máme nového žirafího samce

Seznamte se! Toto je náš nový samec žirafy Rothschildovy. Jmenuje se Zulu, má tři roky a 4 metry na výšku. Uvidíte jej v pavilonu žiraf.

Objevte nové věci

Máme dvě mláďata dželad

Naše početná tlupa dželad se opět rozrostla, tentokrát o dvě mláďata. První se narodilo v polovině července, druhé 1. září. Přijeďte se podívat, malé dželady uvidíte jen ve zlínské zoo!

Objevte nové věci