Novinka

Kivi Gerry a eurobankovka

Kivi Gerry a eurobankovka

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a k jeho narozeninám vydali i eurobankovku.

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a vydali eurobankovku s motivem kiviho. Spojení těch dvou událostí bylo zcela záměrné, protože výtěžek z jejího prodeje poputuje na ochranu kiviů na Novém Zélandu. K naší radosti jsme prodali již více než 3 000 ks eurobankovek, V rámci narozeninových oslav jsme Gerrymu předali narozeninovou snídani a návštěvníkům připravili malé zpestření v podobě soutěžního kvízu Po stopách našich běžců. Vyplněný kvíz nám odevzdalo celkem 42 soutěžících, na začátku tohoto týdne jsme vylosovali 5 výherců. Výherci museli mít nejen štěstí, aby byli vylosováni, ale také museli správně odpovědět na všechny otázky.  

V tento moment už známe jména výherců, kteří od nás získají krásné ceny. Čtyři výherci se mohou těšit na Zoo diář, dětský časopis Zooběžník, magnetku kiviho a vak na záda. První vylosovaný výherce od nás dostane plyšového kiviho, dětské tričko s kivim, diář, časopis Zooběžník a přívěsek na klíče. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Eurobankovku si mohou všichni zájemci stále zakoupit v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo.

Výhercům gratulujeme a všem přejeme mnoho soutěžních úspěchů i v budoucnu!

27.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

6 mláďat kapybar

Rodinná skupina kapybar, největších hlodavců na světě, se na začátku dubna rozrostla hned o šest mláďat. Jedná se o nejpočetnější odchov v historii zlínské zoo. Přijeďte se podívat!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Dvě první místa v soutěži Bílý slon

Zoo Zlín získala dvě první místa v soutěži Bílý slon - za odchov dvojzoborožců indických v kategorii Ptáci a za pavilon slonů afrických v Karibuni v kategorii Stavba roku. Slavíme!

Objevte nové věci

Odborníci nesouhlasí se změnami v zákoně o zoologických zahradách

V Senátu v pátek 3. května proběhl kulatý stůl k novele zákona o zoologických zahradách, kterou připravuje ministerstvo životního prostředí. S novelou zákona odborníci nesouhlasí.

Objevte nové věci

Květen v Zoo Zlín

Květen je ve zlínské zoo nádherný, přijeďte se podívat! Areál rozzářily stovky kvetoucích rostlin a keřů, během víkendů nabízíme také komentované krmení.

Objevte nové věci