Novinka

Kivi Gerry a eurobankovka

Kivi Gerry a eurobankovka

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a k jeho narozeninám vydali i eurobankovku.

V sobotu 22. února jsme oslavili 20. narozeniny Gerryho, našeho samečka kivi, a vydali eurobankovku s motivem kiviho. Spojení těch dvou událostí bylo zcela záměrné, protože výtěžek z jejího prodeje poputuje na ochranu kiviů na Novém Zélandu. K naší radosti jsme prodali již více než 3 000 ks eurobankovek, V rámci narozeninových oslav jsme Gerrymu předali narozeninovou snídani a návštěvníkům připravili malé zpestření v podobě soutěžního kvízu Po stopách našich běžců. Vyplněný kvíz nám odevzdalo celkem 42 soutěžících, na začátku tohoto týdne jsme vylosovali 5 výherců. Výherci museli mít nejen štěstí, aby byli vylosováni, ale také museli správně odpovědět na všechny otázky.  

V tento moment už známe jména výherců, kteří od nás získají krásné ceny. Čtyři výherci se mohou těšit na Zoo diář, dětský časopis Zooběžník, magnetku kiviho a vak na záda. První vylosovaný výherce od nás dostane plyšového kiviho, dětské tričko s kivim, diář, časopis Zooběžník a přívěsek na klíče. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Eurobankovku si mohou všichni zájemci stále zakoupit v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo.

Výhercům gratulujeme a všem přejeme mnoho soutěžních úspěchů i v budoucnu!

27.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Křest mláděte tapíra s Filmovým festivalem Zlín

V pondělí 5.6. se bude u nás slavit. Kvarteto herců Marek Lambora, Dana Morávková, Honza Čenský a Roman Vojtek pokřtí mládě tapíra čabrakového. Startujeme ve 13.00.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci