Dobré vědět

U vstupů do zoo a v areálu nabízíme i další služby pro Vaši příjemnou návštěvu zoo.


Parkoviště pro kola

U hlavního vstupu do zoo je k dispozici parkoviště pro kola. Jeho součástí je také cyklobox s pěti uzamykatelnými kabinami. Každá kabina pojme dvě kola, uvnitř najdete i háčky na zavěšení cyklistické přilby a zavazadel. Uzamykání boxů funguje v rámci bezobslužného systému, uzavírání kabin je řešeno zálohově desetikorunovými mincemi. Prostor samotného parkoviště se však nezamyká a je volně přístupný. Z tohoto důvodu je nutné, aby si každý návštěvník své kolo na parkovišti před odchodem zajistil. Zoo Zlín neodpovídá za jakékoliv ztráty či poškození věcí zde umístěných.

Půjčování kočárků

Dětské sportovní kočárky jsou k dispozici v prodejně suvenýrů u hlavního vstupu a v pokladně 5 u sezónního vstupu. Kočárky jsou určené dětem do 3 let (doporučení výrobce).
Půjčovné: 100 Kč/den + vratná záloha 1 000 Kč.

Půjčování vozíků pro seniory

Mechanické vozíky si můžete zapůjčit v prodejně suvenýrů u hlavního vstupu do zoo a v pokladně 5 u sezónního vstupu.
Půjčovné: pouze vratná záloha 500 Kč.

Úschovné boxy pro zavazadla

U hlavního vstupu do zoo jsou umístěny úschovné boxy pro příruční zavazadla. Boxy fungují na minci 10 Kč, kterou mechanismus po znovuotevření boxu vrátí.

WIFI zdarma

I v zoo lze bezplatně surfovat! Bezdrátového připojení wi-fi je k dispozici u hlavního a sezónního vstupu a u restaurací Tyrol, Limpopo a U Koaly. Připojení je pro Vás zcela zdarma.
Za pomoc při realizaci a provozování patří naše velké poděkování společnosti Internext 2000, s.r.o., Vsetín.

Restaurace a občerstvení

Nabídka občerstvení je v areálu zoo opravdu pestrá a rozmanitá. K dispozici je 6 velkých restaurací a řada stylových stánků s občerstvením.
Podrobné informace včetně cenových relací najdete v odkazu Restaurace a občerstvení.

Přebalovací pulty pro malé děti

K dispozici na toaletách restaurací Tyrol, Neapolitáno a U Koaly.

Služby pro hendikepované návštěvníky

V celém areálu jsou schůdné a řádně vyznačené cesty pro hendikepované občany. Bezbariérový přístup je zajištěn do všech pavilónů a také do zámku Lešná (pomocí speciální plošiny). Pro hendikepované návštěvníky jsou přizpůsobeny i toalety.