Open Nav

Děkovný koncert

Úvod Novinky Děkovný koncert

Zlínská zoo má snad za sebou jedno z nejtěžších období zoo za 73 let své existence. Na druhé straně to bylo a stále je také jedno z nejdojemnějších období, kdy právě díky naprosto fantastické podpoře veřejnosti se nám prozatím podařilo vše zvládnout. Od 1. března do 20. dubna jste nám věnovali astronomickou částku 20 milionů Kč. Je to největší ocenění, jaké jsme si mohli přát. Ukazuje, jak moc máte Zoo Zlín rádi. Hluboce Vám všem děkujeme!!

Společně se zlínskou rockovou skupinou Leon jsme se rozhodli ve čtvrtek 22. dubna v 18.00 hod. uspořádat náš první on-line koncert a poděkovat tak každému, kdo jakýmkoliv způsobem podpořil Zoo Zlín.

Koncert startuje ve čtvrtek 22.4. v 18.00 hod., sledovat jej můžete na facebooku Zoo Zlín a skupiny Leon.

Radost ze společného koncertu sdílí také skupina Leon a Petr Tureček, hlavní organizátor celé akce. „Je skvělé, že je mezi námi taková spousta lidí, kteří mají zlínskou zoo rádi a rozhodli se jí pomoc. Doufáme, že společně vytvořený koncert udělá lidem radost. Vznikl naprosto spontánně, sami uvidíte, co všechno se při živém natáčení koncertu na první dobrou může stát. Těšíme se na společné zážitky,“ přiblížili připravovaný koncert hudebníci se svým manažerem.

Děkovný koncert

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín