Novinka

Děkovný koncert

Děkovný koncert

Zítra 22. dubna v 18.00 hod. Vás zveme na společný on-line koncert zoo a zlínské kapely Leon. Chceme takto poděkovat každému, kdo jakýmkoliv způsobem podpořil Zoo Zlín!

Zlínská zoo má snad za sebou jedno z nejtěžších období zoo za 73 let své existence. Na druhé straně to bylo a stále je také jedno z nejdojemnějších období, kdy právě díky naprosto fantastické podpoře veřejnosti se nám prozatím podařilo vše zvládnout. Od 1. března do 20. dubna jste nám věnovali astronomickou částku 20 milionů Kč. Je to největší ocenění, jaké jsme si mohli přát. Ukazuje, jak moc máte Zoo Zlín rádi. Hluboce Vám všem děkujeme!!

Společně se zlínskou rockovou skupinou Leon jsme se rozhodli ve čtvrtek 22. dubna v 18.00 hod. uspořádat náš první on-line koncert a poděkovat tak každému, kdo jakýmkoliv způsobem podpořil Zoo Zlín.

Koncert startuje ve čtvrtek 22.4. v 18.00 hod., sledovat jej můžete na facebooku Zoo Zlín a skupiny Leon.

Radost ze společného koncertu sdílí také skupina Leon a Petr Tureček, hlavní organizátor celé akce. „Je skvělé, že je mezi námi taková spousta lidí, kteří mají zlínskou zoo rádi a rozhodli se jí pomoc. Doufáme, že společně vytvořený koncert udělá lidem radost. Vznikl naprosto spontánně, sami uvidíte, co všechno se při živém natáčení koncertu na první dobrou může stát. Těšíme se na společné zážitky,“ přiblížili připravovaný koncert hudebníci se svým manažerem.

21.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci