Novinka

Děkovný koncert

Děkovný koncert

Zítra 22. dubna v 18.00 hod. Vás zveme na společný on-line koncert zoo a zlínské kapely Leon. Chceme takto poděkovat každému, kdo jakýmkoliv způsobem podpořil Zoo Zlín!

Zlínská zoo má snad za sebou jedno z nejtěžších období zoo za 73 let své existence. Na druhé straně to bylo a stále je také jedno z nejdojemnějších období, kdy právě díky naprosto fantastické podpoře veřejnosti se nám prozatím podařilo vše zvládnout. Od 1. března do 20. dubna jste nám věnovali astronomickou částku 20 milionů Kč. Je to největší ocenění, jaké jsme si mohli přát. Ukazuje, jak moc máte Zoo Zlín rádi. Hluboce Vám všem děkujeme!!

Společně se zlínskou rockovou skupinou Leon jsme se rozhodli ve čtvrtek 22. dubna v 18.00 hod. uspořádat náš první on-line koncert a poděkovat tak každému, kdo jakýmkoliv způsobem podpořil Zoo Zlín.

Koncert startuje ve čtvrtek 22.4. v 18.00 hod., sledovat jej můžete na facebooku Zoo Zlín a skupiny Leon.

Radost ze společného koncertu sdílí také skupina Leon a Petr Tureček, hlavní organizátor celé akce. „Je skvělé, že je mezi námi taková spousta lidí, kteří mají zlínskou zoo rádi a rozhodli se jí pomoc. Doufáme, že společně vytvořený koncert udělá lidem radost. Vznikl naprosto spontánně, sami uvidíte, co všechno se při živém natáčení koncertu na první dobrou může stát. Těšíme se na společné zážitky,“ přiblížili připravovaný koncert hudebníci se svým manažerem.

21.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci