Novinka

Děkovný koncert

Děkovný koncert

Zítra 22. dubna v 18.00 hod. Vás zveme na společný on-line koncert zoo a zlínské kapely Leon. Chceme takto poděkovat každému, kdo jakýmkoliv způsobem podpořil Zoo Zlín!

Zlínská zoo má snad za sebou jedno z nejtěžších období zoo za 73 let své existence. Na druhé straně to bylo a stále je také jedno z nejdojemnějších období, kdy právě díky naprosto fantastické podpoře veřejnosti se nám prozatím podařilo vše zvládnout. Od 1. března do 20. dubna jste nám věnovali astronomickou částku 20 milionů Kč. Je to největší ocenění, jaké jsme si mohli přát. Ukazuje, jak moc máte Zoo Zlín rádi. Hluboce Vám všem děkujeme!!

Společně se zlínskou rockovou skupinou Leon jsme se rozhodli ve čtvrtek 22. dubna v 18.00 hod. uspořádat náš první on-line koncert a poděkovat tak každému, kdo jakýmkoliv způsobem podpořil Zoo Zlín.

Koncert startuje ve čtvrtek 22.4. v 18.00 hod., sledovat jej můžete na facebooku Zoo Zlín a skupiny Leon.

Radost ze společného koncertu sdílí také skupina Leon a Petr Tureček, hlavní organizátor celé akce. „Je skvělé, že je mezi námi taková spousta lidí, kteří mají zlínskou zoo rádi a rozhodli se jí pomoc. Doufáme, že společně vytvořený koncert udělá lidem radost. Vznikl naprosto spontánně, sami uvidíte, co všechno se při živém natáčení koncertu na první dobrou může stát. Těšíme se na společné zážitky,“ přiblížili připravovaný koncert hudebníci se svým manažerem.

21.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci