Novinka

Přidejte se do našeho projektu Dejme lvům novou šanci!

Přidejte se do našeho projektu Dejme lvům novou šanci!

Spustili jsme náš projekt DEJME LVŮM NOVOU ŠANCI. Přidejte se k nám a společně postavme první záchranné centrum pro zabavené lvy v České republice!

Výstavbu nového domova pro zabavené lvy můžete podpořit zakoupením pamětního certifikátu nebo pamětních cihliček na našem e-shopu. Následně necháme cihličku s Vaším jménem či názvem firmy vyrobit a umístíme ji do části návštěvnické trasy, která povede kolem záchranného centra. Dárce, kteří si zakoupí pamětní certifikát, v případě jejich souhlasu zveřejníme na děkovné tabuli u záchranného centra. Podrobné informace k projektu najdete zde.

A jste úžasní! Opět nám dokazujete, jak moc máte zlínskou zoo rádi. K naší velké radosti evidujeme desítky zakoupených cihliček a certifikátů. Věříme, že další budou přibývat a že společně v roce 2025 otevřeme nový domov pro zabavené lvy! 

Jak můžete pomoci?

          - certifikát v hodnotě 500 Kč

          - certifikát v hodnotě 1 000 Kč.

          Pokud budete souhlasit, uvedeme vás na děkovné tabuli u nového záchranného centra.

          - rozměr cihličky 20x10 cm, 5 000 Kč

          - rozměr cihličky 20x20 cm, 10 000 Kč

          - rozměr cihličky 40x40 cm, 50 000 Kč

       Zhotovenou pamětní cihličku zasadíme do části návštěvnické trasy pojmenované Lví stezka, která povede podél záchranného centra. Vznikne tak jedinečný "děkovný" chodník. Pozveme Vás též na slavnostní otevření záchranného centra v roce 2025.

            

  • Zakoupení brandu DÁVÁM LVŮM NOVOU ŠANCI

      Každého dárce uvedeme na děkovné tabuli u nového záchranného centra. Nabídku lvích suvenýrů spustíme během měsíce ledna.


DĚKUJEME, ŽE S VÁMI DÁME LVŮM NOVOU ŠANCI!

Vaše Zoo Zlín 

29.12. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Omezení přístupu k výběhu slonů

V souvislosti s výstavbou nového záchranného centra pro lvy dojde ke krátkému omezení přístupu k výběhu slonů v Karibuni.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zvířata a tropické teploty

Tropické teploty zvládají zvířata ve zlínské zoo bez problémů. Nabízíme jim i různé osvěžení, třeba tygři a sloni dostávají zmrzlinu. A pamatujeme také na návštěvníky.

Objevte nové věci

Aligátoři opět v letní expozici

Letní expozice aligátorů amerických poblíž zámku Lešná opět ožila. Těšit se můžete na samce Vincenta, na konci července jej doplní 2 samice.

Objevte nové věci

Máme mládě tygra ussurijského!

Slavíme velký chovatelský úspěch, tygřice Samba odchovává své první mládě. Díky projekční obrazovce u expozice tygrů jej uvidíte i vy.

Objevte nové věci