Novinka

Přidejte se do našeho projektu Dejme lvům novou šanci!

Přidejte se do našeho projektu Dejme lvům novou šanci!

Spustili jsme náš projekt DEJME LVŮM NOVOU ŠANCI. Přidejte se k nám a společně postavme první záchranné centrum pro zabavené lvy v České republice!

Výstavbu nového domova pro zabavené lvy můžete podpořit zakoupením pamětního certifikátu nebo pamětních cihliček na našem e-shopu. Následně necháme cihličku s Vaším jménem či názvem firmy vyrobit a umístíme ji do části návštěvnické trasy, která povede kolem záchranného centra. Dárce, kteří si zakoupí pamětní certifikát, v případě jejich souhlasu zveřejníme na děkovné tabuli u záchranného centra. Podrobné informace k projektu najdete zde.

A jste úžasní! Opět nám dokazujete, jak moc máte zlínskou zoo rádi. K naší velké radosti evidujeme desítky zakoupených cihliček a certifikátů. Věříme, že další budou přibývat a že společně v roce 2025 otevřeme nový domov pro zabavené lvy! 

Jak můžete pomoci?

          - certifikát v hodnotě 500 Kč

          - certifikát v hodnotě 1 000 Kč.

          Pokud budete souhlasit, uvedeme vás na děkovné tabuli u nového záchranného centra.

          - rozměr cihličky 20x10 cm, 5 000 Kč

          - rozměr cihličky 20x20 cm, 10 000 Kč

          - rozměr cihličky 40x40 cm, 50 000 Kč

       Zhotovenou pamětní cihličku zasadíme do části návštěvnické trasy pojmenované Lví stezka, která povede podél záchranného centra. Vznikne tak jedinečný "děkovný" chodník. Pozveme Vás též na slavnostní otevření záchranného centra v roce 2025.

            

  • Zakoupení brandu DÁVÁM LVŮM NOVOU ŠANCI

      Každého dárce uvedeme na děkovné tabuli u nového záchranného centra. Nabídku lvích suvenýrů spustíme během měsíce ledna.


DĚKUJEME, ŽE S VÁMI DÁME LVŮM NOVOU ŠANCI!

Vaše Zoo Zlín 

29.12. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během jarních prázdnin do Zoo Zlín

Hledáte program na jarní prázdniny? Vydejte se na návštěvu zlínské zoo. Těšíme se na vás!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci