Open Nav

Další služby

Úvod Návštěva ZOO Zážitky a služby Další služby

WIFI zdarma

I v zoo lze bezplatně surfovat! Bezdrátového připojení wi-fi je k dispozici u hlavního a sezónního vstupu a u restaurace Tyrol poblíž zámku Lešná. Připojení je pro Vás zcela zdarma. Za pomoc při realizaci a provozování patří naše velké poděkování společnosti Internext 2000, s.r.o., Vsetín.

Úschovna zavazadel u hlavního vstupu

U hlavního vstupu do zoo jsou umístěny úschovné boxy pro příruční zavazadla. Boxy fungují na minci 10 Kč, kterou mechanismus po znovuotevření boxu vrátí.

Úschovna kol u hlavního vstupu

K dispozici je parkoviště pro kola, jehož součástí je také cyklobox pěti uzamykatelných kabin. Každá kabina pojme dvě kola, součástí jsou také háčky na zavěšení cyklistické přilby a zavazadel. Uzamykání boxů funguje v rámci bezobslužného systému. Uzavírání kabin je řešeno zálohově desetikorunovými mincemi. Prostor samotného parkoviště se však nezamyká a je volně přístupný. Z tohoto důvodu je nutné, aby si každý návštěvník své kolo na parkovišti před odchodem zajistil. Zoo Zlín neodpovídá za jakékoliv ztráty či poškození věcí zde umístěných.

Přebalovací pulty pro malé děti v areálu zoo

K dispozici na toaletách restaurací Tyrol, Neapolitáno a Farma U Koaly.

Služby pro hendikepované návštěvníky

V celém areálu jsou schůdné a řádně vyznačené cesty pro hendikepované občany. Bezbariérový přístup je zajištěn do všech pavilónů a také do zámku Lešná (pomocí speciální plošiny). Pro hendikepované návštěvníky jsou přizpůsobeny i toalety.

Půjčování kočárků

Dětské sportovní kočárky jsou k dispozici v prodejně suvenýrů u hlavního vstupu a na pokladně 5 u sezónního vstupu. Kočárky jsou určené dětem do 3 let (doporučení výrobce).
Půjčovné: 50 Kč/den + vratná záloha  500 Kč.

Půjčování vozíků pro seniory

Mechanické vozíky si můžete zapůjčit v prodejně suvenýrů u hlavního vstupu do zoo a na pokladně 5 u sezónního vstupu.
Půjčovné: pouze vratná záloha 500 Kč.

Ztráty a nálezy

Nalezené věci se shromažďují v budově hlavního vstupu do zoo. Na telefonu 577 577 101 si můžete ověřit, zda se vaše ztracená věc nalezla.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín