Další služby

WIFI zdarma

I v zoo lze bezplatně surfovat! Bezdrátového připojení wi-fi je k dispozici u hlavního a sezónního vstupu a u restaurace Tyrol poblíž zámku Lešná. Připojení je pro Vás zcela zdarma. Za pomoc při realizaci a provozování patří naše velké poděkování společnosti Internext 2000, s.r.o., Vsetín.

Úschovné boxy

U hlavního vstupu do zoo jsou umístěny úschovné boxy pro příruční zavazadla. Boxy fungují na minci 10 Kč, kterou mechanismus po znovuotevření boxu vrátí.

Úschovna kol

U hlavního vstupu do zoo můžete využít parkoviště pro kola. Prostor se však nezamyká a je volně přístupný. Z tohoto důvodu je nutné, aby si každý návštěvník své kolo před odchodem zajistil. Zoo Zlín neodpovídá za jakékoliv ztráty či poškození věcí zde umístěných.

Přebalovací pulty pro malé děti

K dispozici na toaletách restaurací Tyrol, Neapolitáno a Farma U Koaly.

Služby pro hendikepované návštěvníky

V celém areálu jsou schůdné a řádně vyznačené cesty pro hendikepované občany. Bezbariérový přístup je zajištěn do všech pavilónů a také do zámku Lešná (pomocí speciální plošiny). Pro hendikepované návštěvníky jsou přizpůsobeny i toalety.

Půjčování kočárků

Dětské sportovní kočárky jsou k dispozici v prodejně suvenýrů u hlavního vstupu a na pokladně 5 u sezónního vstupu. Kočárky jsou určené dětem do 3 let (doporučení výrobce).
Půjčovné: 100 Kč/den + vratná záloha  1000 Kč.

Půjčování vozíků pro seniory

Mechanické vozíky si můžete zapůjčit v prodejně suvenýrů u hlavního vstupu do zoo a na pokladně 5 u sezónního vstupu.
Půjčovné: pouze vratná záloha 500 Kč.

Ztráty a nálezy

Nalezené věci se shromažďují v budově hlavního vstupu do zoo. Na telefonu 577 577 101 si můžete ověřit, zda se vaše ztracená věc nalezla.