Open Nav

ZOO Zlín Family

Úvod Podpořte nás ZOO Zlín Family ZOO Zlín Family

Staňte se členem ZOO Zlín Family a pomáhejte nám s chovem vzácných druhů zvířat, podpořte naše projekty ve volné přírodě. S roční kartou k nám můžete zavítat každý den v roce a získat řadu dalších bonusů!

Zakoupení karty pro rodiče a děti se vyplatí již při druhé návštěvě zoo!

Ceny ročních karet ZOO ZLÍN FAMILY

4NATURE 

   
Rodiče a max. 3 děti 3-15,99 let 1 000 Kč
Osobní (dítě, senior, dospělý) 700 Kč
Osobní + host 900 Kč


Ceny 4NATURE zahrnují i příspěvek ve výši 10 Kč, kterým podpoříte naše záchranné programy ve volné přírodě.

STANDARD

   
Rodiče a max. 3 děti 3-15,99 let 990 Kč
Osobní (dítě, senior, dospělý) 690 Kč
Osobní + host 890 Kč

Pokud nesouhlasíte s příspěvkem na naše záchranné programy v rámci vstupného 4NATURE, můžete zvolit kartu s cenou STANDARD.

Druhy karet:

1. FAMILY KARTA PRO RODIČE A MAXIMÁLNĚ 3 DĚTI 3-15,99 LET

Karta určená výhradně pro rodiče a děti. Není možné jako druhou dospělou osobu uvést jiného příbuzného. Na kartě jsou uvedena jména obou rodičů, počet a jména dětí. Karta je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro rodiče a děti na ní uvedené. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenek paní pokladní bude pro ověření totožnosti požadovat přítomnost a průkazy dospělých osob (OP, řidičský průkaz) a dětí (průkaz pojištěnce). Pokud do zoo zavítá pouze jeden rodič, paní pokladní ověří jeho totožnost a totožnost dětí a vydá odpovídající počet vstupenek. Předložení průkazu/průkazů totožnosti je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.

Kartu Rodiče a děti nelze vystavit na prarodiče a vnuky!

2. FAMILY KARTA OSOBNÍ

Karta vydána na jméno konkrétní osoby (dítě 3-15 let, student, senior, dospělý). Je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro osobu na ní uvedenou. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenky bude paní pokladní požadovat předložení průkazu (OP, ŘP, průkaz pojištěnce) pro ověření totožnosti majitele karty. Předložení tohoto průkazu je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.
 

3. FAMILY KARTA OSOBNÍ + HOST

Karta vydána na jméno konkrétní osoby (dítě 3-15 let, student, senior, dospělý). Je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro osobu na ní uvedenou. Majitel karty si může při každé návštěvě zoo vzít s sebou 1 libovolného hosta. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenek bude paní pokladní požadovat předložení průkazu (OP, ŘP, průkaz pojištěnce) pro ověření totožnosti majitele karty. Předložení tohoto průkazu je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.

Zakoupení karet

1. E-shop zoo - po úhradě platby čipovou kartu zašleme na Vaši adresu. Bonusy Vám předá paní pokladní při první aktivaci karty.

2. Pokladna zooshop, hlavní vstup - osobní zakoupení, platba v hotovosti nebo platební kartou. Paní pokladní Vám vystaví čipovou kartu a předá bonusy.

3. Dárkový poukaz - pokud chcete kartu ZOO ZLÍN FAMILY věnovat jako dárek. Dárkové poukazy jsou k dispozici v našem e-shopu.

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín