Nové centrum lvů se stává velkým magnetem
Přijeďte se podívat na první záchranné a chovné centrum lvů v České republice. A děkujeme za všechna ta krásná slova chvály a uznání, která nám píšete. Máme velkou radost!
První záchranné a chovné centrum lvů v České republice jsme otevřeli v sobotu 6. září. Naši lví smečku každý den uvidíte v půlhektarovém výběhu. Nejvíc si oblíbili pahorek, z kterého mají rozhled do širokého okolí, třeba na rozhlehlý travnatý výběh slonů afrických. Pro vás, návštěvníky, jsme připravili hned dvě vyhlídky. Ta první nabídne bezprostřední s těmito královskými šelmami, ta druhá umožní krásný pohled na výběh slonů afrických. Najdete zde také děkovný chodník ze sponzorských cihliček a nový bar Mopani s nabídkou nápojů a drobného občerstvení.
Lví centrum vzniklo jako součást našeho jedinečného projektu Karibuni, který nemá v českých zoo obdoby. Současně s centrem lvů jsme otevřeli také novou návštěvnickou trasu a zpřístupnili tak celou I. etapu Karibuni. Ta patřila slonům africkým.
Přijeďte se podívat na nové lví centrum v Zoo Zlín! Zažijte Afriku uprostřed Moravy.
Těšíme se na vás!
Vaše Zoo Zlín♥
Mohlo by vás zajímat

Dětské halloweenské prohlídky zámku Lešná
Během Halloweenu určitě s dětmi zavítejte do zámku Lešná. Od 25. do 29. 10. na vás čekají zábavné dětské halloweenské prohlídky za doprovodu výjimečných průvodců-upíra, Bílé paní a čarodějnice.
Objevte nové věci
Upozornění
Od úterý 21.10. do čtvrtku 23.10. bude z technických důvodů uzavřena tropická hala Yucatan.
Objevte nové věci
Halloween v Zoo Zlín
Letošní oslava keltského svátku Halloween od soboty 25. října do středy 29. října vám každý den nabídneme jedinečný program. Máte se na co těšit!
Objevte nové věci

