Bonusy

Při zakoupení karty ZOO ZLÍN FAMILY od nás získáte také hezké bonusy.

1. Kartička s poukázkami

  • Poukázka na 1 nealko nápoj zdarma - Fantu, Sprite nebo Coca-colu

        Tuto poukázku uplatníte v kterékoliv restauraci v areálu zoo nebo v Kefa baru nebo v Chocolatérii. Originál kartičky předložte společně s platnou kartou ZOO ZLÍN FAMILY. Provozovatel si z kartičky odebere patřičnou poukázku.

  • Poukázka na 1 jízdu vláčkem pro 1 osobu zdarma

        Originál kartičky předložte společně s platnou kartou ZOO ZLÍN FAMILY panu řidiči vláčku. Odebere si z kartičky patřičnou poukázku.

  • Poukázka na 20% slevu na nákup v zooshopu u hlavního a sezonního vstupu

        Originál kartičky předložte společně s platnou kartou ZOO ZLÍN FAMILY paní pokladní v uvedených zooshopech. Odebere si z kartičky patřičnou poukázku.

2. Samolepka "Patřím k Zoo Zlín" a pohled

3. Sleva na letní příměstské tábory

    Majitelé karty ZOO ZLÍN FAMILY získají při předložení platné karty (karta platná po dobu konání tábora) slevu 250 Kč/dítě na vybraný termín letního příměstského tábora.

A co víc?

1. Speciální odbavovací pokladny pro karty ZOO ZLÍN FAMILY
Pokladna č. 4 (zooshop), hlavní vstup
- duben všední dny (8.30 - 17.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty
- duben víkendy, Velikonoce, květen, červen, červenec, srpen (8.30-17.30 hod.) - pouze pro karty ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září všední dny (8.30 - 16.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září víkendy (8.30-16.30 hod.) - pouze pro karty ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- říjen až březen - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty.

Pokladna č. 5, sezónní vstup
- duben víkendy, Velikonoce, květen, červen, červenec, srpen (8.30-17.30 hod.) - pouze pro karty ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září všední dny (8.30 - 16.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty
- září víkendy (8.30-16.30 hod.) - pouze pro karty ZOO ZLÍN FAMILY pro výdej vstupenek na již zakoupené karty
- říjen víkendy (8.30 - 16.30 hod.) - zakoupení nových karet a výdej vstupenek na již zakoupené karty.

2. Zakoupení FAMILY karty on-line
Kartu ZOO ZLÍN FAMILY můžete přímo zakoupit v našem e-shopu. Po vyplnění registračního formuláře a úhradě karty (bezhotovostní převod, platební karta) vám bude karta zaslána na uvedenou adresu. Při první návštěvě Vás paní pokladní požádá o písemné potvrzení souhlasu se zasíláním novinek e-mailem. Ověří totožnost majitele/majitelů karty a jejich dětí (předložení OP, ŘP, u dětí např. průkazu pojištěnce) a vytiskne vstupenky pro průchod přes turnikety.

Bonusy poskytované partnery projektu

GALAXIE ZLÍN

Při předložení Vaší klubové karty získáte 50% slevu na vstupném vždy v závislosti na typu Vaší klubové karty. Dospělí tak získají 50% slevu na dospělou vstupenku do Galaxie, děti na dětské atd. V případě klubové karty rodiče a děti platí sleva pro 2 dospělé a 2, popř. 3 děti.
Platnost bonusu: září 2019-únor 2020)
 

MULTIKINO GOLDEN APPLE CINEMA ZLÍN

Celoroční sleva (kromě levného úterý)
Při předložení platné klubové osobní karty získáte slevu 30 Kč ze standardní ceny vstupenky do kina na 2D a 3D film. Slevu však nelze kombinovat s ostatními slevami, které GA Cinema Zlín již poskytuje (dětské, studentské nebo seniorské vstupné do kina atd.). Na již zlevněnou vstupenku do kina tak není možné poskytnout ještě další slevu "zoo" ve výši 30 Kč. V případě klubové karty rodiče a děti platí sleva na 2 vstupenky pro dospělé osoby (děti využijí dětské vstupné).
 

PÁNSKÁ MÓDA SÝKORA ZLÍN

Při předložení Vaší klubové karty získáte 15% slevu na veškerý nabízený sortiment. Prodejnu najdete ve Zlíně na tř. T. Bati (pod kostelem naproti Městského divadla).