Novinka

Přijímáme karty Edenred, Up a Benefit Plus!

Přijímáme karty Edenred, Up a Benefit Plus!

Pro majitele uvedených karet máme skvělou zprávu! Tyto karty můžete využít i ve zlínské zoo k úhradě vstupného a ročních karet Zoo Zlín Family, karty Edenred pak také k nákupu on-line vstupenek.

Benefitní karty společností Edenred, Up Česká republika a Benefit Plus můžete využít ve všech pokladnách hlavního a sezónního vstupu k nákupu vstupenek do zoo a do zámku Lešná, v pokladně zooshopu na hlavním vstupu také k nákupu ročních karet Zoo Zlín Family. Stejně tak je možné prostřednictvím uvedených karet zaplatit za nákup průvodce Zoo Zlín, průvodce zámku Lešná, turistických vizitek a známek nebo mapky areálu zoo. 

Majitelé benefitní karty Edenred mohou kartou uhradit také elektronické vstupenky do zoo a zámku Lešná.

Pro platbu benefitní kartou uvedených společností platí ceny vstupného v hotovosti. 

UPOZORNĚNÍ:

Přijímáme pouze benefitní karty, tištěné poukázky nelze uplatnit!

                                   

 

           

 

26.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Omezení přístupu k výběhu slonů

V souvislosti s výstavbou nového záchranného centra pro lvy dojde ke krátkému omezení přístupu k výběhu slonů v Karibuni.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zvířata a tropické teploty

Tropické teploty zvládají zvířata ve zlínské zoo bez problémů. Nabízíme jim i různé osvěžení, třeba tygři a sloni dostávají zmrzlinu. A pamatujeme také na návštěvníky.

Objevte nové věci

Aligátoři opět v letní expozici

Letní expozice aligátorů amerických poblíž zámku Lešná opět ožila. Těšit se můžete na samce Vincenta, na konci července jej doplní 2 samice.

Objevte nové věci

Máme mládě tygra ussurijského!

Slavíme velký chovatelský úspěch, tygřice Samba odchovává své první mládě. Díky projekční obrazovce u expozice tygrů jej uvidíte i vy.

Objevte nové věci