Novinka

Známe 600 000. návštěvníka zoo

Známe 600 000. návštěvníka zoo

Dnes v neděli 29.9. prošel branou zoo jubilejní 600 000. návštěvník. Stala se jím paní Jana Kukulová, která do zoo zavítala se svou rodinou. Blahopřejeme!

Dnes v neděli 29.9. prošel branou zoo jubilejní 600 000. návštěvník. Stala se jím paní Jana Kukulová, která do zoo zavítala se svou rodinou. Blahopřejeme!

Pro zlínskou zoo je to naprosto mimořádný úspěch v rámci roční návštěvnosti. Poprvé jsme již na konci hlavní sezóny překonali hranici 600 000 návštěvníků v roce! I proto dárky pro jubilejního návštěvníka byly mimořádné. Kromě vajíčka nandu Darwinova se speciálním polepem, roční rodinné permanentky ZOO Zlín Family, speciální prohlídky areálu zoo s průvodcem, nového stolního kalendáře a dalších dárků ze zoo získala paní Jana s manželem také hlavní dárek od partnera zoo, hotelu Baltaci Zlín, a to víkendový pobyt s polopenzí a wellness procedurami.

Přestože jsme příchod jubilejního návštěvníka očekávali už včera na svátek svatého Václava, kvůli nepřízni počasí a nižší návštěvnosti, jsme se dočkali až dnes ráno v 9.45. V tu dobu k nám zavítala paní Jana Kukulová z Prahy společně s manželem a jejich dvěma pětiletými dětmi. Z počátku jsme byli trošku rozpačití, zda s dárkem v podobě roční permanentky výherce potěšíme, když je pro ně zlínská zoo tak vzdálená. Rodina Kukulových však naše obavy velmi rychle rozptýlila, protože se nám svěřili, že areál v Lešné navštěvují i několikrát do roka. Velmi nás potěšilo také to, že ačkoli pražská zoo je pro ně mnohem dostupnější, je to právě naše zahrada, kterou si oblíbili ze všech nejvíce a rádi se k nám vrací. Teď už jsme si jistí, že permanentka Zoo Zlín Family se jim bude určitě hodit a že nás brzy opět poctí svou návštěvou.

Zlínská zoo dlouhodobě patří mezi nejnavštěvovanější turistické cíle Moravy a mezi desítku nejoblíbenějších míst České republiky. Ve Zlínském kraji dokonce od roku 2003 nepřetržitě obhajuje pozici nejvyhledávanější turistické destinace. Toho bychom však nedosáhli nebýt věrných a spokojených návštěvníků, kteří se k nám pravidelně vrací. Tímto jim děkujeme za jejich přízeň a věříme, že si jejich oblibu udržíme i v následujících letech. 

29.09. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci