Novinka

20 000. návštěvník zámku Lešná

20 000. návštěvník zámku Lešná

Známe dvacetitisícího návštěvníka zámku Lešná! Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo se svou rodinou.

V pátek 18. srpna jsme na zámku Lešná přivítali letošního dvacetitisícího návštěvníka. Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo s rodinou.

Jubilejní návštěvnice získala dárkové poukazy na vstup do zoo a do zámku pro dva dospělé  a dvě děti, originální trička ZOO Zlín a řadu dalších dárků. Navíc kromě klasické prohlídky zámku zavítala se svou rodinou i do míst, která nejsou běžně přístupná. Podívali se s průvodcem například do prvního patra zámku nebo do zámecké věže, ze které se nabízí výhled na velkou část areálu, nedaleký Lukov i Hostýnské hory.

18.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Vítej Akabo!

Přinášíme vám záběry příjezdu, stěhování a také prvních momentů samce jaguára Akaba v novém domově. Nenechte si ujít naše video.

Objevte nové věci

Máme nového samce jaguára!

V pátek 17. listopadu krátce před polednem přicestoval do zlínské zoo dlouho očekávaný samec jaguára amerického. Jmenuje se Akabo, je mu devatenáct měsíců a je nádherný!

Objevte nové věci

Pokračujeme v záchraně vzácných látkových tapet v zámku Lešná

Letos opet pokračujeme v restaurování látkových tapet v zámku Lešná, které pocházejí z konce 19. století. Tentokrát se záchrana týká místnosti pojmenované Kulečníková herna.

Objevte nové věci