Novinka

20 000. návštěvník zámku Lešná

20 000. návštěvník zámku Lešná

Známe dvacetitisícího návštěvníka zámku Lešná! Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo se svou rodinou.

V pátek 18. srpna jsme na zámku Lešná přivítali letošního dvacetitisícího návštěvníka. Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo s rodinou.

Jubilejní návštěvnice získala dárkové poukazy na vstup do zoo a do zámku pro dva dospělé  a dvě děti, originální trička ZOO Zlín a řadu dalších dárků. Navíc kromě klasické prohlídky zámku zavítala se svou rodinou i do míst, která nejsou běžně přístupná. Podívali se s průvodcem například do prvního patra zámku nebo do zámecké věže, ze které se nabízí výhled na velkou část areálu, nedaleký Lukov i Hostýnské hory.

18.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Rodina vyder obrovských se rozrostla o 4 mláďata

Slavíme další chovatelský úspěch. V tropické hale Yucatan můžete obdivovat čtyři mláďata největších vyder na světě.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mimořádný odchov marabu menšího

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch světového významu. Tím je odchov mláděte marabu menšího, vzácně chovaného čápa z jihovýchodní Asie.

Objevte nové věci

Cena hejtmana Zlínského kraje za opravu střechy zámku Lešná

Zoo Zlín získala prestižní Cenu hejtmana Zlínského kraje za opravu střechy zámku Lešná!

Objevte nové věci

Opět startuje komentované krmení

Po téměř tříleté pauze (covidová omezení) znovu rozbíháme oblíbené komentované krmení! Od 1.7. se na vás každý den těší naši komentátoři hned na 8 stanovištích. A nebudou chybět i jaguáři!

Objevte nové věci