Novinka

20 000. návštěvník zámku Lešná

20 000. návštěvník zámku Lešná

Známe dvacetitisícího návštěvníka zámku Lešná! Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo se svou rodinou.

V pátek 18. srpna jsme na zámku Lešná přivítali letošního dvacetitisícího návštěvníka. Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo s rodinou.

Jubilejní návštěvnice získala dárkové poukazy na vstup do zoo a do zámku pro dva dospělé  a dvě děti, originální trička ZOO Zlín a řadu dalších dárků. Navíc kromě klasické prohlídky zámku zavítala se svou rodinou i do míst, která nejsou běžně přístupná. Podívali se s průvodcem například do prvního patra zámku nebo do zámecké věže, ze které se nabízí výhled na velkou část areálu, nedaleký Lukov i Hostýnské hory.

18.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během jarních prázdnin do Zoo Zlín

Hledáte program na jarní prázdniny? Vydejte se na návštěvu zlínské zoo. Těšíme se na vás!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci