Novinka

20 000. návštěvník zámku Lešná

20 000. návštěvník zámku Lešná

Známe dvacetitisícího návštěvníka zámku Lešná! Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo se svou rodinou.

V pátek 18. srpna jsme na zámku Lešná přivítali letošního dvacetitisícího návštěvníka. Stala se jím Dagmar Baránková z Třince, která přijela do zlínské zoo s rodinou.

Jubilejní návštěvnice získala dárkové poukazy na vstup do zoo a do zámku pro dva dospělé  a dvě děti, originální trička ZOO Zlín a řadu dalších dárků. Navíc kromě klasické prohlídky zámku zavítala se svou rodinou i do míst, která nejsou běžně přístupná. Podívali se s průvodcem například do prvního patra zámku nebo do zámecké věže, ze které se nabízí výhled na velkou část areálu, nedaleký Lukov i Hostýnské hory.

18.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Hyenky hřivnaté mají mláďata!

Máme tu další světový chovatelský úspěch! Poprvé v historii se radujeme z mláďat hyenek hřivnatých. Pro vás, návštěvníky, navíc u expozice hyenek spouštíme přímý přenos z jejich ubikace.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

PRVNÍ PŘÍMÉ POZOROVÁNÍ KRASCE DUBOVÉHO V ZOO ZLÍN

V zámeckém parku se poprvé podařilo zdokumentovat výskyt vzácného krasce dubového.

Objevte nové věci

Už známe pohlaví malého jaguára!

Máme pro vás radostnou novinku. První mládě našeho jaguářího páru, pětileté samice Yuny a tříletého samce Akaba, je samička!

Objevte nové věci

První mládě jaguářího páru

A je to tady! Přinášíme Vám první záběry prvního potomka Yuny a Akaba. Mládě je stejně jako Akabo černé jak tma a už trénuje první krůčky.

Objevte nové věci