Open Nav

Známe vítěze pétanque

Úvod Novinky Známe vítěze pétanque

V neděli 12. září ve 12.00 hod. odstartoval již 11. ročník turnaje Pétanque mezi zvířaty. Stejně jako loni se hrálo na hřišti v parku před zámkem Lešná a do klání se zapojilo 13 přihlášených týmů. Ani tentokrát nechyběli zástupci divadel, tentokrát bohužel pouze ze Slováckého divadla. Stejně tak jsme moc rádi přivítali stálici mezi účastníky - tým Bertíků, který nevynechal ani jeden z jedenácti ročníků.

V letošním roce se z vítězství radoval tým HVĚZD (Vladislava Moravcová, Ivana Černá, Monika Gajová), které jsou rovněž našimi věrnými hráčkami. Zaslouženě tak získaly cenné trofeje - pohár v podobě vajíčka od běžce kasuára přilbového a další ceny. Týmy jsme jako tradičně rozdělili do dvou základních skupin a hrálo se systémem každý s každým. Do velkého finále postoupily z každé skupiny 3 nejlepší trojice hráčů. Po urputném klání těsně za stupni vítězů skončily SURIKATY, které reprezentovali Klára Šišláková, Adam Balajka a Klaudie Kovářová. Třetí místo obsadil tým OPTIMISSION - Lenka Kunzová, Roman Augustin a Katka Šimonová. Stříbro vybojovali dlouholetí účastníci a to DIVADELNÍCI ze Slováckého divadla - David Vacke, Irena Vacková a Tereza Novotná.

Všem přihlášeným týmům ještě jednou děkujeme za jejich odvahu se do turnaje přihlásit, za úžasné sportovní výkony a především za velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, která vždy tento turnaj provází.

Známe vítěze pétanque Známe vítěze pétanque Známe vítěze pétanque Známe vítěze pétanque