Open Nav

Současná návštěva zoo

Úvod Návštěva ZOO Současná návštěva zoo

Milí naši návštěvníci,
přinášíme všechny potřebné informace k současné návštěvě zoo. Už se na Vás moc a moc těšíme! 

V areálu neplatí už žádné omezení počtu lidí, není potřeba žádný test. Omezená kapacita se týká pouze pavilonů. Nanoroušky nebo respirátory jsou povinné v pavilonech, prodejnách zooshopu. Je otevřen hlavní i sezónní vstup, fungují všechny restaurace a stánky s občerstvením, jezdí vláček, je otevřeno nové dětské lanové centrum a Cesta korunami stromů pro dospělé.

Návštěva zoo:

1. Doporučujeme zakoupit zvýhodněné on-line vstupenky

- u osobních vstupenek úspora 30 Kč ve srovnání s cenou vstupenky na pokladně, u rodinných 2+2 úspora 80 Kč, u rodinných 2+3 úspora 100 Kč
- ihned po úhradě kartou vstupenky přijdou na Váš e-mail. Pokud ne, kontaktujte prosím Romanu Bujáčkovou, e-mail bujackova@zoozlin.eu
- před úhradou kartou zkontrolujte termín u objednaných vstupenek! Pokud termín na on-line vstupence nebude odpovídat termínu Vaší návštěvy zoo, do areálu nemůžete zavítat!!
  Termín zakoupených online vstupenek nelze měnit, on-line vstupenky nelze stornovat.

2. Zakoupení vstupenky v pokladně hlavního a sezónního vstupu

3. Roční karta Zoo Zlín Family
- kartu Family předložit v pokladně zooshopu nebo v pokladně č. 5 na sezónním vstupu ke kontrole. Paní pokladní ověří totožnost všech osob, které jsou uvedeny na kartě, a předá vstupenky pro průchod přes turniket
- novou kartu zakoupíte v pokladně hlavního vstupu, ihned můžete využít pro návštěvu zoo

4. Vstupenka s roční platností, sponzorské vstupenky, dárkové poukazy.

5. Školní skupiny dětí a studentů
    - vstupné zakoupíte v den návštěvy přímo v pokladně zoo, ceny vstupného pro školy najdete zde
    - návštěvu zoo není nutné předem rezervovat.

Návštěva areálu

 • areál zoo otevřen na 100 % své kapacity
 • každý den otevřen hlavní a sezónní vstup. Otevírací doba zoo je od 8.30 do 18.00 hod.
 • Zátoka rejnoků, tropická hala, pavilony slonů a žiraf již OTEVŘENY. Je však nutné dodržovat jejich maximální kapacitu, která je vždy uvedena na informační tabuli před pavilonem.
 • zooshopy otevřeny
 • interiéry zámku Lešná otevíráme 1.7.2021
 • otevřeny všechny restaurace v areálu - Tyrol, Limpopo, Farma U Koaly, Neapolitáno, Palačinkárna a nová Špagetárna poblíž dětského Lanáčku, Chocolatérie a Kefa Bar. Je možné využít vnitřní prostory restaurace a také venkovní posezení. 
 • jezdí vláček, otevřen nový dětský Lanáček a Cesta korunami stromů pro dospělé
 • toalety otevřeny v restauracích, v tropické hale, v Etiopii a pavilonu slonů. Uzavřeny toalety v restauraci Tyrol (oprava střechy).
 • nanoroušku nebo respirátor je nutné mít uvnitř pavilonů a prodejen suvenýrů. Ve venkovních prostorech nemusíte mít, pokud si od ostatních lidí udržíte vzdálenost 2 metry (neplatí pro členy jedné domácnosti).

Platnost vstupenek, dárkových poukazů, on-line vstupenek

 • kartonové vstupenky zakoupené v roce 2020 - platnost prodloužena do 31.12.2021. Při návštěvě zoo vstupenku předložte ke kontrole obsluze u turniketů.
 • dárkové poukazy zakoupené v roce 2020 - platnost prodloužena do 31.12.2021. Poukazy předložte v pokladně zooshopu na hlavním vstupu, paní pokladní Vám vydá vstupenky nebo karty Family.
 • on-line vstupenky zakoupené od 1.9.2020 - platnost prodloužena do 31.8.2021. Vytištěné on-line vstupenky předložte ke kontrolu obsluze u turniketů.

Platnost ročních karet Zoo Zlín Family

 • budeme rádi, když nás v případě skončení platnosti karty Family podpoříte nákupem nové karty. Karty bude možné zakoupit v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo nebo prostřednictvím dárkového poukazu v našem e-shopu.
 • karty Family zakoupené v roce 2020 - platnost všech karet se prodlužuje do 31.12.2021.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín