Novinka

Rozsvícení vánočního stromu a světelné výzdoby

Rozsvícení vánočního stromu a světelné výzdoby

V neděli 11. prosince oficiálně přivítáme ve zlínské zoo letošní Vánoce! Těšit se můžete na Mikuláše, anděla a čerty, vánoční program, naše voňavé překvapení a společné rozsvícení vánočního stromu.

Vánoční světelná výzdoba ozdobí prostor od hlavního vstupu po zámek Lešná. Kromě tradičních motivů spjatých s Vánocemi se můžete opět těšit na světelné siluety exotických zvířat, areál rozzáří siluety slonů, lvů, klokanů, žirafy, tapírů, rejnoků a spousta dalších. Vánoční strom zlínské zoo, dvanáctimetrový smrk, společně rozsvítíme na nádvoří zámku Lešná. V tento den 11.12. také prodloužíme otvírací dobu areálu do 17.00 hod. Pokladny a turnikety hlavního vstupu budou otevřeny do 16.30.

Program:

14.00-16.00 

  • voňavé překvapení zoo na nádvoří zámku

14.30 

  • průvod s Mikulášem, andělem a čerty od hlavního vstupu na nádvoří zámku        

15.00

  • Mikuláš naděluje

15.15

  • vánoční vystoupení dětského folklórního souboru Trnečka

16.00

  • rozsvícení vánočního stromu a světelné výzdoby 

Pokud budete chtít i Vy potěšit naše zvířata, budeme moc rádi :) Váš dárek můžete položit pod vánoční strom na nádvoří zámku. Obyvatelé zoo nejvíce ocení ovoce, zeleninu, oříšky, ovesné vločky, rýži, luštěniny nebo sušené pečivo a ovoce.  

Hlavní vstup
zkrášlí menší vánoční stromek
, který ozdobíme světýlky a „zoobaňkami“. Budeme rádi, když nám pomůžete s jeho další výzdobou. Určitě máte spoustu originálních nápadů na vánoční ozdoby, takže pokud spojíme síly, bude tento stromeček opravdu jedinečný. Udělejte si k nám cestu během adventního období i vánočních svátků a zanechte na našem stromečku u hlavního vstupu svůj pomyslný "podpis" v podobě hezké ozdoby.

Do Zoo Zlín můžete zavítat každý den v roce, otevřeno bude také na Štědrý den, během vánočních svátku, na Silvestra nebo Nový rok. Vstupné do zoo nyní činí 110 Kč pro dospělé, 90 Kč pro seniory a 70 Kč pro děti 3-15 let. Doporučujeme zakoupit zvýhodněné on-line vstupenky, kdy u každé vstupenky ušetříte 10 Kč.

2.12. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Čtvrté mládě tapíra čabrakového

Na konci prosince 2022 se ve zlínské zoo narodilo čtvrté mládě tapíra čabrakového. Tentokrát je to sameček, kterého chovatelé pojmenovali Coffee.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Přihlašování na tábory již v sobotu 4.2.2023!

I letošní prázdniny provedeme Vaše děti čtyřmi kontinety a pohádkovým zámkem. Takže vzhůru za neopakovatelnými zážitky!

Objevte nové věci

Rok 2022 - nejúspěšnější rok v historii zoo

Hlásíme nový návštěvnický rekord! V roce 2022 k nám zavítalo téměř 800 000 návštěvníků. DĚKUJEME!!!

Objevte nové věci

Přejeme vám šťastný a úspěšný rok 2023!

Všem našim návštěvníkům děkujeme za neutuchající přízeň a přejeme hezký nový rok 2023!

Objevte nové věci