Open Nav

Přihláška

Úvod Podpořte nás Sponzorství Přihláška

Všechna zvířata (v Zoo Zlín je jich více než 1 300) čekají na svého sponzora. Můžete to být Vy nebo Vaše rodina. Může to být firma, zaměstnanci firmy, škola, třída nebo třeba sportovní tým. Zkrátka každý, kdo má rád zvířata a chce nám pomoci při naší ochranářské práci.
Minimální částka na tento typ podpory je 1000 Kč. Pokud nás chcete podpořit nižší částkou, máte možnost zakoupit poukaz MÁM ZVÍŘE NA VÍKEND nebo zaslat libovolnou částkou na SBÍRKOVÉ KONTO ZOO ZLÍN, č.účtu 86-2155000207/0100. 

Sponzorství jako dárek
Sponzorství oblíbeného zvířete může být i milým dárkem, kterým potěšíte své blízké a přátele. Finanční obnos odešlete Vy, děkovný list a vše ostatní vystaví zoo na jméno obdarovaného.
V případě, že sponzorství věnujete jako dárek, je třeba správně vyplnit elektronickou přihlášku. Jméno Vámi obdarované osoby bude uvedeno pouze v kolonce "Jméno na tabuli". Zbylé údaje včetně adresy musí být vyplněny na osobu, která sponzorský dar vyřizuje. Pokud vyplníte sponzorskou přihlášku na osobu, která má být obdarovaná, sponzorská obálka skončí přímo v rukou obdarované osoby. Do kolonky "e-mail" VŽDY uvádějte e-mail, na který chcete být kontaktováni, nikoliv e-mail osoby, pro kterou má být sponzorství dárkem.

Sponzorský příspěvek pravidelně každý měsíc
Pokud se rozhodnete přispívat každý měsíc, vyplňte prosím sponzorskou přihlášku, v poznámce napište měsíční příspěvek. Následně nastavíte ve Vašem internetovém bankovnictví trvalý příkaz s danou částkou na náš sponzorský účet. po odeslání přihlášky od nás obdržíte potvrzení o přijetí přihlášky a zavedení do naší evidence sponzorů. Smlouvu a další části sponzorského balíčku Vám zašleme až na konci kalendářního roku po obdržení celkové částky za daný rok.     

Moc Vám děkujeme za tu fantastickou vlnu podpory. Jste opravdu skvělí! Na druhé straně to pro nás znamená výrazné navýšení veškeré agendy spojené právě se sponzorstvím a partnerstvím. Doba vyřízení jednotlivých přihlášek (příprava smluv, jejich podepsání, přípravu sponzorských balíčků atd.) se tak prodloužila. Prosíme buďte trpěliví. Na všechny e-maily a přihlášky budeme reagovat do dvou pracovních dnů. Děkujeme za pochopení. 

Údaje pro platbu ze zahraničí       

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín