Open Nav

Noc pro netopýry

Úvod Novinky Noc pro netopýry

Nenechte si v sobotu 11. září ujít naši Noc netopýrů. Od 18.00 do 21.00 hod. nabídneme setkání se zoologem, odborníkem na netopýry a skvělým vypravěčem Evženem Tošenovským z České společnosti pro ochranu netopýrů (ČESON).

Během přednášky Vám přiblíží fascinující život netopýrů, čeká na Vás i setkání s živými, trvale handicapovanými netopýry ze záchranné stanice. Po setmění pak zamíříme na krátkou procházku areálem. Pan Tošenovský představí moderní techniku používanou při výzkumu (batdetektory, noktovize apod.). Tu si budete moci sami vyzkoušet a zjistit tak, jaké druhy netopýrů kolem Vás poletují.

Podmínkou účasti na této akci je zaslání závazné přihlášky na e-mail bujackova@zoozlin.eu. Po potvrzení přihlášky (stačí uvést jméno, příjmení a tel. kontakt) Vám bude místo rezervováno. Obdržíte i podrobné informace o průběhu akce. Počet míst je limitován, neváhejte proto s přihlášením.

Vstupné do areálu na tuto akci se nemění, zůstává stejné jako v rámci provozní doby zoo. Majitelé karty Zoo Zlín Family mohou pro akci využít platnou kartu.

 

Noc pro netopýry

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín