Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

16.07.2019 | Lucie Strouhalová | strouhalovalucie@gmail.com
Dobrý den, ráda bych se informovala ohledně vstupného na večerní lampiónové prohlídky. Dají se vstupenky sehnat dříve, případně termín zarezervovat? Jelikož bychom jeli z Ostravy, rádi bychom měli případně vstup zajištěn předem. Děkuji za odpověď s pozdravem Strouhalová
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné na večerní lampiónové prohlídky zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo v tomto období a nelze je zarezervovat dopředu. Zoologická zahrada je otevřena všem návštěvníkům bez omezení a určitě nemusíte mít obavy, že byste se do zoo na prohlídky nedostali.
15.07.2019 | Vladimír Nesvadba | vladimirbk@seznam.cz
Dobrý den.Můžete mi prosím napsat jak je to s krmením rejnoků a od kdy je tato expozice otevřena.Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, pokud chcete rejnoky nakrmit, stačí si v pavilonu zakoupit za 30 Kč kelímek s krmnou dávkou. Ta je složena z krevet, kousků ryb nebo olihní. Každý den se uvolňuje do prodeje pouze určité množství krmných dávek a při vyšších návštěvnostech se tak nemusí dostat na všechny zájemce. Doporučujeme proto navštívit expozici brzy dopoledne. Expozice je otevřena od 9.00 do 18.00 hodin.
14.07.2019 | Romana Krejčiříková | rokrejcirikova@seznam.cz
Dobrý den, chystáme na návštěvu Vaší ZOO i s dětmi a potřebujeme informaci zda u Vás jezdí vláček, myslím ten ZOOvláček, děkujeme za odpověď. Pěkný den Krejčiříkovi
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, vláček v zoo jezdí. Nástupní zastávka vláčku je v dolní části areálu u restaurace Farma U Koaly. Po zakoupení jízdenky lze nastoupit a vystoupit na zastávce u pavilonu slonů a sezónního vstupu. Výstupní zastávka je u tropické haly Yucatan. Vláček tak jezdí pouze jednosměrně. Celodenní jízdenka stojí 40 Kč, jednorázová jízdenka 30 Kč.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín