Novinka

Letní slavnost již tento víkend!

Letní slavnost již tento víkend!

Tento víkend můžete opět zavítat na oblíbenou Letní slavnost Zoo Zlín. V sobotu 6. a v neděli 7. srpna vám na Motýlí louce nabídneme pestrou zábavu a skvělé občerstvení.

Letní slavnost po oba dva dny startuje vždy v 11.00 hod. A na co se můžete těšit?

Pro děti jsme připravili velký skákací hrad Disney a malování na obličej. Pracovníci Celního úřadu Zlín nabídnou zajímavé povídání o problematice pašování zvířat, chybět nebude ani ukázka zabavených přírodnin a nejrůznějších předmětů. Své obdivovatele si určitě získá zásahové vozidlo Celního úřadu. 

Dospělí se mohou těšit na tradiční zvěřinový guláš, restaurace Tyrol chystá grilované speciality nebo dobroty z udírny. Postarali jsme se i o nápoje, osvěží pivo Radegast, skvělá pardubická Arnoštova hořká desítka a bohatý výběr nealkoholických nápojů.

K poslechu a možná i k tanci zahraje zlínská kapela Jazzbook.

Těšíme se na Vás! 

3.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Večerní prohlídky zoo a zámku

Zveme Vás na oblíbené večerní lampionové prohlídky zlínské zoo a zámku Lešná! Po tři říjnové soboty, konkrétně 1., 8. a 15. října, si můžete užít večerní návštěvu areálu zahrady a zámku Lešná.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První přirozený odchov kotingy v Evropě

Představujeme výjimečné chovatelské úspěchy - první přirozený odchov jihoamerického pěvce kotingy tříbarvé v Evropě a početné odchovy vlhovců žlutohřbetých, červenohřbetých a zelených.

Objevte nové věci

Zažíváme skvělou sezónu, věříme v překonání hranice 700 000 návštěvníků

Zájem o návštěvu zlínské zoo je skutečně mimořádný. Pokud půjde vše podle předpokladů, poprvé letos překonáme počet 700 000 návštěvníků v jednom roce. Děkujeme!!!

Objevte nové věci

Hlasujte pro nás v soutěži o cenu "Památky děkují"

Oprava střechy zámku Lešná byla nominována na cenu Národního památkového ústavu. Svým hlasováním nás můžete i Vy podpořit!

Objevte nové věci