Open Nav

Poslední večerní prohlídky

Úvod Novinky Poslední večerní prohlídky

Zveme Vás na oblíbené večerní lampionové prohlídky zlínské zoo a zámku Lešná. V pořadí již třetí večerní návštěva proběhne tuto sobotu 16. října od 18.00 hod. Pokladny hlavního a sezónního vstupu budou během večerních prohlídek otevřeny nepřetržitě do 19.30 hod., horní část areálu zahrady pak do 21.30 hod. Vstupné na večerní prohlídky zoo se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Večerní návštěvu zlínské zoo zpestří povídání průvodců na vybraných stanovištích (např. u lachtanů, žiraf, slonů atd). Od 18.30 do 20.30 hod. nabídnou spoustu zajímavých informací o chovaných zvířatech a také připravovaných novinkách. Během lampionových prohlídek budou tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, pavilon žiraf a slonů otevřeny do 21.00 hod., areál zoo (horní část od lachtanů po japonskou zahradu Mu-Shin) pak do 21.30 hod. Vstupné na večerní prohlídky zoo se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Prodej lampionů
U hlavního i sezónního vstupu bude možné zakoupit celou lampionovou soupravu - tzn. lampion a držátko se žárovkou. Prodej bude probíhat od 16.00 hodin.

SEZNAMTE SE S HRABATY SEILERNY
Originální program nabídne i zámek Lešná. Průvodci v dobových kostýmech Vás zavedou do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. Potkáte se s paní hraběnkou Saroltou, panem hrabětem Josefem Seilernem, ale také s komornými a vychovatelkou hraběcích dětí. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech. Ta poslední odstartuje ve 20.40 hod. Jednotné vstupné ve výši 40 Kč zájemci zakoupí v pokladně zámku.

Restaurace a zooshopy 
Občerstvení zajistí restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů u hlavního a sezónního vstupu, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček.

Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče a lampy, přesto zoo doporučuje vzít si s sebou kapesní svítilnu. Brány večerní Zoo Zlín se uzavřou v 21.30.

Těšíme se na Vás!!

Poslední večerní prohlídky Poslední večerní prohlídky Poslední večerní prohlídky Poslední večerní prohlídky Poslední večerní prohlídky Poslední večerní prohlídky

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín