Open Nav

Večerní prohlídky letos v sobotu

Úvod Novinky Večerní prohlídky letos v sobotu

Zveme Vás na druhé letošní večerní lampionové prohlídky zlínské zoo. Na rozdíl od předchozích let však tentokrát probíhají vždy v sobotu večer. První je již za námi, další dvě proběhnou 10. a 17. října. Pokladny hlavního a sezónního vstupu budou během večerních prohlídek otevřeny nepřetržitě do 19.30 hod., horní část areálu zahrady pak do 21.30 hod.

Prohlídky s průvodcem nahradí povídání na stanovištích
Večerní návštěvu zlínské zoo zpestří povídání průvodců. Vzhledem k současné situaci tak nebudou probíhat vedené prohlídky, ale na čtyřech stanovištích - u lachtanů, tučňáků, v pavilonu žiraf a u slonů - budou na návštěvníky čekat naši průvodci. Od 18.30 do 20.30 hod. nabídnou spoustu zajímavých informací o chovaných zvířatech a také připravovaných novinkách. 

Během lampionových prohlídek budou tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, pavilon žiraf a slonů otevřeny do 21.00 hod., areál zoo (horní část od lachtanů po japonskou zahradu Mu-Shin) pak do 21.30 hod. Vzhledem k současným vládním opatřením však nebudou probíhat večerní prohlídky zámku Lešná. Vstupné na večerní prohlídky zoo se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Prodej lampionů
U hlavního i sezónního vstupu bude možné zakoupit celou lampionovou soupravu - tzn. lampion a držátko se žárovkou. Prodej bude probíhat od 17.00.

Restaurace a zooshopy 
Občerstvení zajistí restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů u hlavního a sezónního vstupu, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček. Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče a lampy, přesto zoo doporučuje vzít si s sebou kapesní svítilnu.


UPOZORNĚNÍ:
V případě zpřísnění vládních opatřeních v souvislosti s nemocí covid může dojít ke změně připravovaných večerních prohlídek. Sledujte prosím náš web a Facebook s aktuálními informacemi.

Večerní prohlídky letos v sobotu Večerní prohlídky letos v sobotu Večerní prohlídky letos v sobotu

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín