Open Nav

Kurz tvarování bonsají

Úvod Novinky Kurz tvarování bonsají

Chcete se naučit tvarovat bonsaje a odnést si ze zoo vlastnoručně upravený stromek? Přihlaste se do našeho speciálního kurzu v japonské zahradě Mu-Shin v sobotu 24. července. K dispozici budou dva termíny - 9.00-11.00 hod., 12.00-14.00 hod. Jsou primárně určeny pro dospělé, u dětí je nutný věk minimálně 12 let a doprovod dospělé osoby.

Lektorem kurzů bude zkušený mistr svého oboru Petr Hron, který je spoluautorem zahrady Mu-Shin. Pro všechny účastníky připraví malý stromek, který pod jeho vedením přetvoříte ve vlastní bonsaj. Účastnický poplatek činí 400 Kč, v ceně je stromek pro tvarování a potřebný materiál. Vstupné do zoo není v poplatku zahrnuto, doporučujeme využít zvýhodněné on-line vstupenky

Jedinou podmínkou je do 19.7.2021 se přihlásit na e-mail barotova@zoozlin.eu a uhradit účastnický poplatek na účet zoo u ČSOB, č.ú. 379012953/0300, VS 701. V přihlášce prosím uvést jméno, příjmení a telefonní kontakt. Místo v kurzu Vám bude potvrzeno po zaslání poplatku na náš účet. Počet míst je limitován, v případě zájmu určitě neváhejte!

Speciální tvarování bonsají proběhne v rámci akce Den Japonska, kterou připravujeme na neděli 25. července 2021. Můžete se těšit na pravý japonský obřad čaje, výstavu bonsají, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny v japonském duchu.

Kurz tvarování bonsají Kurz tvarování bonsají Kurz tvarování bonsají

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín