Open Nav

V sobotu 19.6. za kivim

Úvod Novinky V sobotu 19.6. za kivim

V sobotu 19.6. Vás pozveme na první letošní ranní procházku areálem zoo s návštěvou expozice kivi a papoušků kea. Za Gerym a Maiou, jak se náš pár kiviů jmenuje, můžete přijít již od 6.00 hod.

Hlavní vstup bude otevřen od 6.00 hod. Pro návštěvu si můžete zakoupit zvýhodněné on-line vstupenky nebo běžné vstupné v pokladně zooshopu. Při procházce probouzejícím se areálem zahrady nejdříve zamiřte do australské oblasti za kivim. Od 6.30 do 8.30 hod. zde bude k dispozici náš průvodce, který nabídne spoustu zajímavých informací. Kivi hnědé, nelétavé novozélandského opeřence, chováme jako první a jediná zoo v České republice. Expozici jsme otevřeli v červenci 2017. Sameček Gery je stále daleko aktivnější spíše v ranních hodinách. Do 8 hodin je velmi vysoká šance uvidět jej v expozici. Věříme, že se podaří zahlédnout i Maiu.

Do areálu zoo tak můžete v sobotu 19.6. zavítat již od 6.00 hod. Kromě expozice kivi a nestorů kea bude otevřena i blízká restaurace Farmy U Koaly, kde si můžete dát chutnou snídaní. Zbývající výběhy, pavilony a restaurace budou otevřeny podle běžné otevírací doby, tzn. od 8.30 hod. 

Pro návštěvu zoo není potřeba žádné potvrzení o případném očkování nebo absolvovaném testu na covid. 

V sobotu 19.6. za kivim

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín