Open Nav

Jak nyní do Zoo Zlín?

Úvod Novinky Jak nyní do Zoo Zlín?

Pro návštěvu zoo využijte hlavní vstup, při hezkém počasí funguje také sezónní. Areál zoo je přístupný bez omezení, otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, rejnoci, žirafy a sloni. Jediné omezení v případě pavilonů je u Zátoky rejnoků. Z důvodu možné kontaminace vody v bazénu (díky častému používání dezinfekce v areálu zoo) není možné hladit a krmit rejnoky. V provozu jsou všechny restaurace včetně vnitřních částí. I když jsou pokladny již otevřeny, vzhledem k velmi výhodné ceně doporučujeme zakoupit on-line vstupenky. Není již limitován denní počet návštěvníků v areálu.

Návštěva Zoo Zlín

1. Zakoupím elektronickou vstupenku s okamžitým doručením na e-mail

Vstupenka nyní platí 6 měsíců ode dne zakoupení. Od 25.5. jsme je navíc ještě zlevnili! Úspora ve srovnání se vstupenkou zakoupenou na pokladně činí u 1 dospělé osoby nebo dítěte 30 Kč, u rodinného vstupného 80 Kč. V nabídce je také on-line vstupenka pro seniory. 
Podrobné informace včetně nákupu najdete v odkazu on-line vstupenky levněji.

2. Mám platnou kartu Zoo Zlín Family

Kartu předložte v pokladně hlavního vstupu. Paní pokladní po ověření totožnosti všech osob uvedených na kartě Vám vytiskne vstupenky pro průchod přes turniket. Bez předložení karty není možné vstupenky vytisknout.

3. Mám kartu Zoo Zlín Family s koncem platnosti od 16.3. do 15.5.2020

Platnost těchto karet je prodloužena do 26.6. Kartu tak můžete do tohoto data používat nebo nás můžete podpořit a v pokladně zoo nebo v našem e-shopu zakoupit novou kartu. Za Vaši podporu moc děkujeme!

4. Mám kartu Zoo Zlín Family, její konec platnosti nespadá do období od 16.3. do 15.5.2020

Zakupte v pokladně nebo na našem e-shopu novou kartu. Kartu Vám zašleme nebo připravíme k osobnímu odběru. Při Vaší první návštěvě nám vraťte původní kartu, nebude Vám účtován poplatek 100 Kč za vydání nové karty.

5. Mám zájem o prodloužení stávající karty Zoo Zlín Family nebo chci zakoupit novou kartu

Zakupte prosím v pokladně nebo na našem e-shopu novou kartu, zašleme Vám ji poštou nebo připravíme k osobnímu odběru. Pokud jste již měl/a kartu, vraťte nám ji při Vaší první návštěvě. Nebude Vám účtován poplatek 100 Kč za vydání nové karty.

6. Mám platnou kartonovou vstupenku (roční platnost, velikost vstupenky jako bankovní karta)

Datum platnosti je na vstupence uvedeno. Vstupenku použijte pro vstup do zoo přes turniket.

7. Mám kartonovou vstupenku (roční platnost) s koncem platnosti v období od 16.3. do 15.5.2020

Platnost těchto vstupenek prodlužujeme do 29.5.2020. Vstupenku předložte v pokladně zoo, paní pokladní Vám vydá volnou vstupenku pro průchod přes turniket. 

7. Mám platný dárkový poukaz na kartu Family nebo vstupenky do zoo

Poukaz předložte v pokladně zoo. Paní pokladní Vám po ověření totožnosti připraví kartu Family nebo vstupenky.

8. Mám dárkový poukaz na kartu Family nebo vstupenky, jehož platnost skončila v období od 16.3. do 30.4.2020

Platnost těchto dárkových poukazů prodlužujeme do 29.5.2020. Fotokopii poukazu zašlete na e-mail bujackova@zoozlin.eu.  Připravíme kartu nebo vstupenky k osobnímu převzetí a potvrdíme Vám e-mailem termín vyzvednutí. 

 


Těšíme se na Vás!
Vaše Zoo Zlín

Jak nyní do Zoo Zlín?

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín