Novinka

Adventní dílny v Zoo Zlín

Adventní dílny v Zoo Zlín

V posledním listopadovém víkendu se můžete těšit na výrobu tradičních adventních věnců v prostorách Tyrolského domu. Pro účast je nutná elektronická rezervace. Těšíme se na Vás!

Na poslední listopadový víkend jsme připravili oblíbené tvořivé Adventní dílny. Uskuteční se ve stejném formátu jako loni. Účast bude možná jen na základě elektronické rezervace provedené na internetových stránkách Zoo Zlín. https://www.zoozlin.eu/rezervace-akci/ V rámci jedné rezervace bude možné přihlásit nejvýše tři osoby a to včetně dětí. Každý den bude k dispozici 6 časových termínů, přičemž každá skupina bude mít na výrobu 60 minut. Vyrábět se budou adventní věnce a pro menší návštěvníky budou k dispozici i tvořivé dílny. Cena jednoho věnce bude 150 Kč. Výtěžek věnujeme na chov zvířat u nás v zoologické zahradě.

16.11. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Rozsvícení vánočního stromu a světelné výzdoby

V neděli 11. prosince oficiálně přivítáme ve zlínské zoo letošní Vánoce! Těšit se můžete na Mikuláše, anděla a čerty, vánoční program, naše voňavé překvapení a společné rozsvícení vánočního stromu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Sloni si již užívají nový pavilon v Karibuni

Máme velký důvod k radosti. Trojice slonic s osmnáctiměsíčním slůnětem na výbornou zvládla přesun do dokončeného chovného zařízení v Karibuni! Přinášíme první fotografie.

Objevte nové věci

Akce pro obyvatele Zlínského kraje slavila úspěch

Zájem o speciální akci pro obyvatele Zlínského kraje byl mimořádný. Za 7 dní k nám zavítalo 34 000 návštěvníků. Děkujeme!

Objevte nové věci

Návštěva japonského velvyslance

V sobotu 15. října zlínská zoo hostila velmi vzácnou návštěvu. Ředitel zoo Roman Horský zde přivítal velvyslance Japonska Jeho Excelenci pana Suzukiho a tajemníka velvyslance pana Itó.

Objevte nové věci