Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

23.06.2017 | Jana Krajčová | J.ana.Krajcova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné najít si v zoo brigádu na léto. Je mi 18 let, mám zkušenosti jako servírka a vlastním potravinářský průkaz.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ideální pro Vás bude kontaktovat přímo provozovatele restaurací v areálu zoologické zahrady a domluvit se s nimi. Děkujeme za pochopení.
23.06.2017 | Lucie Plášilová | Lussy777@seznam.cz
Dobrý den, je možné koupit vstupenky online, potřebovala bych to k narozeninám na neděli.Nevim zda se to dá stihnout
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupenky je možné zakoupit pouze přes náš eshop nebo v pokladně zoo, online prodej zatím nemáme v provozu. Pro podrobnější informace kontaktujte prosím kolegu na emailu stary@zoozlin.eu. Děkujeme.
22.06.2017 | Jana Krátká | anuska2108@seznam.cz
Dobrý den. Přemýšlím o výběru vysoké školy. Studuji Soš veterinární a příští rok budu maturovat. Ráda bych se do budoucna věnovala exotickým zvířatům a uvažuji o práci zoologa. Mohli by jste mi prosím poradit, jaká vysoká škola by byla pro toto povolání nejvhodnější? Děkuji, přeji hezký den a mnoho chovatelských úspěchů.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vybrat si můžete v podstatě ze dvou možností, buď studium zoologie na některé Přírodovědecké fakultě či studium na Zemědělské univerzitě. Držíme palce, ať se Vám studia daří!
22.06.2017 | Ivana Chroboková | anavich@seznam.cz
Dobrý den, prosím o informaci, v jakých časech bude přes prázdniny (na začátku měsíce července) probíhat krmení rejnoků. Děkuji předem za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, během letních prázdnin dáme v každou celou hodinu od 9.00 do 15.00 do prodeje 50 dávek. Návštěvníci si tedy mohou koupit krmení v 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 a 15.00 hod.
22.06.2017 | Lukáš | sorrytattoo@gmail.com
Dobry den. Pisi s dotazem ohledne zamestnani v zoo zlin. Miluji zvirata. Doma mam par terarijnich zvirat a prace se zviraty jako osetrovatel by me moc lakala , myslim ze vztah se zviraty mam velmi dobry. Dekuji za odpoved Lukáš
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době máme všechny pozice ošetřovatelů obsazeny. Poprosíme Vás tak o zaslání životopisu na email cihak@zoozlin.eu a zařadíme si vás do naší databáze. V případě uvolnění pozice se ozveme. Děkujeme za pochopení.
21.06.2017 | Denisa Vybíhalová | hauhauhau123@seznam.cz
Krásný den, chystáme se navštívit vaši zoo, máte výběhy, kde můžou chodit lidé a nakrmit zvířátka? (Např. Ovce, kozy) a pokud ano, je možné dovézt si mrkvičky ze zahrádky a dát zvířátkům? Samozřejmě v rozumném množství :-) předem moc děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, výběh pro ovce a kozy najdete v australské části nad dětským koutkem - zde můžete mezi zvířata vstoupit a pohladit si je, krmení je však zakázáno. Děkujeme za pochopení.
21.06.2017 | Martin Čermák | cermak.mar@seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych mimo jiné pochválit tuto rubriku, kde vysvětlujete jakýkoliv dotaz. Myslím, že v takové míře to nedělá žádná jiná zoo. Na druhou stranu by mě zajímalo, proč jako jediná zoo nemáte zveřejněnou el. podobu výroční zprávy? Když k Vám zajedu, tak si ji většinou zakoupím, ale kolikrát by se mi třeba hodilo si ji koupit v el. podobě. Jinak každoročně ji máte velmi pěkně obrazově provedenou, jen bych možná uvítal více informací o jednotlivých chovech atd. Jinak se moc těším na kiwiho a na zveřejnění (doufám, že již brzy) generelu Karibuni a doufám, že se vše podaří zrealizovat a že i letos budete mít rekordní rok.
Odpověď ZOO
Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu i za přání pro letošní rok! Co se týče výroční zprávy, tak její prodej v elektronické podobě nezvažujeme, nicméně je možné si ji zakoupit prostřednictvím našeho eshopu.
21.06.2017 | Renata Dorňáková | renata.dornakova@lacultura.cz
Dobrý den, velmi se těším na expozici s ptákem Kivi a chtěla bych se zeptat, zda je již možné jej spatřit nebo se ještě dokončují přípravy expozice a na kdy případně naplánovat návštěvu. Mnohokrát děkuji za odpověď a přeji hezké léto.
Odpověď ZOO
Dobrý den, otevření expozice pro kivi plánujeme na první polovinu letních prázdnin. Jakmile budeme znát přesný termín, zveřejníme ho na našem webu a facebookovém profilu zoo.
19.06.2017 | Lukáš Robenek | robeneklukas@gmail.com
Dobrý den, pro jistotu a klid, bych se Vás rád zeptal, zda jsou ZOO a zámek normálně otevřeny i ve státní svátky. Konkrétně mám na mysli 6.7.2017. Děkuji za odpověď. S Pozdravem Lukáš Robenek
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, určitě můžete plánovat návštěvu - zoo i zámek budou otevřeny oba státní svátky 5. a 6. července.
19.06.2017 | Jana Pevná | janapevna@seznam.cz
Dobry den je moznost u vas se nekde najist s ditetem ktere ma bezlepkovou dietu?
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale striktně bezlepková jídla restaurace v zoo v nabídce nemají. Jedinou možností je domluvit se s personálem restaurace na přípravě jídla z přirozeně bezlepkových surovin, nicméně pokrm se bude připravovat ve společném provozu s "normálními" jídly. Jedinou výjimkou je nabídka bezlepkových dortíků od firmy KONiPRO Svitavy pod značkou JESSY ve stánku u výběhu afrických kopytníků a také v dětském koutku. Návštěvníci mohou zakoupit dortíky jak mražené - děti s alergií je kupují místo zmrzliny, tak chlazené v šesti různých příchutích.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín