Open Nav

Informace o táborech

Úvod Tábory Informace o táborech

Také v roce 2018 bude Zoo Zlín pořádat letní příměstské tábory. Prázdninové dobrodružství mezi zvířaty budou moci děti prožít už sedmý rok po sobě. Seznámí se nejen s chovanými druhy, ale poznají takřka každý kout zahrady a nahlédnou do zázemí těch nejzajímavějších expozic. Třeba i do oblíbené Zátoky rejnoků.

Tábory se uskuteční celkem v 18 turnusech. První děti přivítáme 2.7.2018, poslední prázdninové turnusy pak proběhnou v týdnu od 27.8.2018. Průběh celého týdne bude koncipován stejně jako v loňském roce. Děti budou do zoo přicházet každý den mezi 8:00 – 8:30 a program bude ukončen v 16:00 jejich odchodem domů. Cena za dítě činí 3.250 Kč. Členové klubu ZOO Zlín Family mají cenu sníženou – 3.000 Kč. Tato cena platí pouze pro držitele rodinných karet platných v období konání tábora. Poplatek zahrnuje veškeré občerstvení včetně dopolední svačiny a nápojů. Přihlášení dětí na tábor je možné pouze prostřednictvím elektronického rezervačního systému umístěného na stránkách www.zoozlin.eu v záložce Tábory a podzáložce Rezervace termínu. První kolo přihlašování jsme spustili v sobotu 10. února 2018 v 10 hodin. V tuto chvíli řešíme aktuálně přihlášené děti tak, abychom mohli druhé kolo přihlášek na tábory spustit v sobotu 10. března opět v 10 hodin. Případné dotazy zodpovíme na adrese markova@zoozlin.eu .

Při přihlašování v prvním kole se u některých přihlášených stalo, že rodiče neobdrželi potvrzovací mail. V tomto případě nás kontaktujte na telefonním čísle 577 577 125 nebo na adrese markova@zoozlin.eu . Potvrzení rezervace vyhledáme v databázi a nově přepošleme. Neobdržené rezervační listy budeme postupně posílat během týdne od 12. února.

Změny oproti předchozím letům:
- vzhledem k velkému zájmu o tábory se může každé z dětí zúčastnit pouze jednoho turnusu
- v ceně tábora už NENÍ obsažena roční dětská permanentka
- tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 – 12 let (včetně)
- u dětí, které mají speciální diety (např. bezlepková), bohužel nejsme schopni zajistit přípravu vhodných jídel v restauracích v areálu zoo. Jedinou cestou je zajištění stravy vlastní cestou, což se projeví na odpovídajícím snížení poplatku za tábor.

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín