Novinka

Kombo vstupenka zoo+zámek

Kombo vstupenka zoo+zámek

Máme pro Vás další novinku! Poprvé v historii si můžete zakoupit zvýhodněnou společnou vstupenku do zoo a zámku Lešná!

Máme pro Vás další novinku! Poprvé v historii si můžete zakoupit zvýhodněnou společnou vstupenku do zoo a zámku Lešná! Pokud plánujete během procházky areálem zoo zavítat i do zámku Lešná na prohlídku překrásně zdobených interiérů, můžete tak výrazně ušetřit. Úspora pro jednotlivce činí 20 korun. U rodinného vstupného ušetříte 100 až 140 korun.

Takzvaná Kombo vstupenka zahrnuje vstup do zoo typu 4Nature a prohlídku základního okruhu v zámku Lešná v areálu zoo. 

Všem zájemcům doporučujeme, aby si po zakoupení Kombo vstupenky rezervovali přesný čas prohlídky zámku. Rezervaci lze provést buď osobně v pokladně zámku, nebo na telefonu 577 577 139 v provozní době pokladny (9.00 – 12.00, 13.00 – 16.00). Začátek poslední prohlídky zámku v měsíci červnu je v 16.00.

Ceny Kombo vstupenek

dospělí 190 Kč
děti 3-15 let 120 Kč
senioři 160 Kč
rodinné 2+2 600 Kč
rodinné 2+3 700 Kč

 

22.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

6 mláďat kapybar

Rodinná skupina kapybar, největších hlodavců na světě, se na začátku dubna rozrostla hned o šest mláďat. Jedná se o nejpočetnější odchov v historii zlínské zoo. Přijeďte se podívat!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Dvě první místa v soutěži Bílý slon

Zoo Zlín získala dvě první místa v soutěži Bílý slon - za odchov dvojzoborožců indických v kategorii Ptáci a za pavilon slonů afrických v Karibuni v kategorii Stavba roku. Slavíme!

Objevte nové věci

Odborníci nesouhlasí se změnami v zákoně o zoologických zahradách

V Senátu v pátek 3. května proběhl kulatý stůl k novele zákona o zoologických zahradách, kterou připravuje ministerstvo životního prostředí. S novelou zákona odborníci nesouhlasí.

Objevte nové věci

Květen v Zoo Zlín

Květen je ve zlínské zoo nádherný, přijeďte se podívat! Areál rozzářily stovky kvetoucích rostlin a keřů, během víkendů nabízíme také komentované krmení.

Objevte nové věci