Open Nav

Naši sponzoři

Úvod Podpořte nás Sponzorství Naši sponzoři

Sponzoři v roce 2018

Sponzor Sídlo Druh
Tomašovicovi Jana a Martin Brno lenochod dvouprstý 1000

Sponzoři v roce 2017

Sponzor Sídlo Druh
ALGIDA Praha chov ohrožených druhů 450000
Restaurace a penzion Lešná Zlín tygr ussurijský 100000
Hračky Barvíř Jiří, Ing. Brno kivi hnědý 50000
Kozák Josef, provozovatel zábavných atrakcí Chomýž kasuár přilbový 50000
Restaurace Tyrol a Limpopo Zlín kasuár přilbový 50000
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod tapír čabrakový 46000
FARMA U KOALY s.r.o. Lukov chov ohrožených druhů 40000
Edhouse s.r.o. Zlín bazilišek zelený, leguán zelený 30000
Kuželová Jiřina Holešov vydra obrovská 30000
Michlovský-protlaky, a.s. Zlín chov ohrožených druhů 30000
Procházková Iva, MUDr. Vsetín slon africký 30000
TOPNATUR s.r.o. Slušovice tučňák Humboldtův 30000
Vailant Group Czech s.r.o. - značka Protherm Chrásťany siba ománská 30000
Jídelna při Vsetínských sklárnách, Alena Krmenčíková Vsetín tygr ussurijský 20000
HELÍSEK stavební s.r.o. Zlín chov ohrožených druhů 16000
KEFA BAR s.r.o. Lukov chov ohrožených druhů 15000
Vozábal Jaroslav Zlín mravenečník velký 15000
ON Semiconductor Rožnov pod Radhoštěm tučňák Humboldtův 12110
Dostálek Rudolf, MUDr. Zlín tygr ussurijský 12000
Hrnčiarovi Zlín hyena skvrnitá 11000
Bischof Vlastimil Spytihvěv ovce somálská 10000
dobré-obaly.cz Zlín tučňák Humboldtův 10000
Drábiková Tamara Zlín exotické ptactvo 10000
EKOBAL ROŽNOV spol. s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm lev konžský 10000
Nogová Monika, Ing. Martin vikuňa 10000
Pražákovi Lenka, Stanislav a děti Velká Polom pes novoguinejský 10000
Rodina Slončíkova 26.8.2017 Šumperk slon africký 10000
Šebela Karel Zlechov adax 10000
Zimčík Ludvík; PaedDr. Dolní Němčí slonice Zola 10000
Kolektiv žáků ZŠ Vsetín, Luh 1544 Vsetín tučňák Humboldtův 8100
Ekotým ZŠ Staré Město Staré Město klokan rudokrký 8000
Kunzovi Veronika a Petr Otrokovice žirafa Rothschildova 8000
Nadační fond při ZŠ Komenského II Zlín sup Rüppellův 8000
Potužníková Renata, Ing. lemur kata lemur kata 8000
Fišerová Jitka Rožnov pod Radhoštěm tygr ussurijský 7000
Základní škola Sportovní Uherské Hradiště nosorožec tuponosý jižní 7000
Ždánští Adéla a Adam Brno slonice Ulu 6666
Školicí středisko a autoškola Vladan Zuzaník Zlín chov ohrožených druhů 6140
Alena a Mojmír Brno klokan rudokrký 6000
Burianovy Zuzana a Danuše Kroměříž tučňák Humboldtův 6000
Čadovi Hana a Ivan Bílovice exotické ptactvo 6000
Horná Jitka, Mgr. Kroměříž chov ohrožených druhů 6000
Hulákovy Anežka a Eliška Kroměříž kotul veverovitý 6000
Jiří a Jana Dostálkovi? Uherské Hradiště panda červená 6000
Otýpková Petra Opava surikata 6000
Rodina Škraňkova Vážany nad Litavou žirafa Rothschildova 6000
Řehová Pavlína, Mgr. Zlín nosorožec tuponosý 6000
Sulcer, Pilátová Otrokovice hyena skvrnitá 6000
Šimurdovi Kateřina a František Valašské Meziříčí emu hnědý 6000
Základní škola Oskol Kroměříž lemur kata 5730
Žáci a rodiče ZŠ Mánesova Otrokovice tučňák Humboldtův 5500
ZŠ Slavičín - Vlára Slavičín žirafa Kamila 5200
ZŠ Slavičín - Vlára Slavičín slonice Ulu 5200
Diviš Roman Uherské Hradiště lemur kata 5000
Flasar Richard Jeseník lachtan hřivnatý 5000
FLY UNITED s.r.o. Zlín marabu africký 5000
Holeček Petr Ostrožská Nová Ves trnucha Leopoldova 5000
Jelínkovi Zlín kapybara 5000
Mrósátka Bedihošť nosorožec tuponosý jižní 5000
Žáci ZŠ Fryšták Fryšták lenochod dvouprstý 5000
Základní škola Jablůnka Jablůnka tukan bělolící 5000
ZŠ a MŠ Šromotovo Hranice lev konžský 4800
Žáci SŠ gastronomie a obchodu Zlín lev konžský 4680
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín panda červená 4542
CZ.NIC, z.s.p.o. Praha kasuár přilbový 4000
Klub rodičů a přátel dětí a školy při ZŠ Trnava Trnava aligátor americký 4000
Klub rodičů a přátel dětí a školy při ZŠ Trnava Trnava nosál červený 4000
Kremnický Ľubomír Brno kasuár přilbový 4000
Laura, Adéla a Robert Žlutava slon africký 4000
Renda vs. rodina a kamarádi Valašská Bystřice surikata 4000
Studenti Obchodní akademie Přerov žirafa Rothschildova 4000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín dželada hnědá 4000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín vydra obrovská 4000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín medvěd pyskatý 4000
AZ beton s.r.o. Kněžpole tygr ussurijský, tučňák Humboldtův 3600
Skupina JUST ZLÍN - Miroslava Husková  Vizovice tygr ussurijský 3500
Zámečník Jiří Dolní Dunajovice pes novoguinejský 3483
Gegelovy Eva a Marta Zlín tapír čabrakový 3333
Mošťek Vlastimil a Martin; zájmový chov afrických cichlid Vlčnov akvárium tlamovců 3333
1. ZŠ Napajedla Napajedla pes novoguinejský 3240
Ptáčková Kamila Zábřeh kasuár přilbový 3010
Fincentrum Premier Zlín Zlín tučňák Humboldtův 3000
Gergelovi Ivo a Iva Zlín hadilov písař 3000
Holubářová Lenka a Mašová Veronika Zlín lachtan hřivnatý 3000
Mach Otto, Ing. Praha zoborožec šedolící 3000
Poláchová Daniela Zlín mravenečník velký 3000
Pšenicovi Šárka a Milan Město Libavá slon africký 3000
Šenkýř Milan Zlín hadilov písař 3000
Úředníček Zdeněk, Dr. Přerov tygr ussurijský 3000
Vaškovi  Marie a Antonín Kroměříž lachtan hřivnatý 3000
Zemánek.pro CZ s.r.o. Zlín lev konžský 3000
ZŠ a MŠ Hrabyně Hrabyně panda červená 2500
Zatloukal Jeník Hostišová lemur kata 2452
Zatloukalová Johanka Hostišová panda červená 2452
Zatloukalová Maruška Hostišová kotul veverovitý 2452
Veverkovi Vsetín kotul veverovitý 2400
AP Solutions s.r.o. Zlín - Kudlov siba ománská 2222
Best4Life, z.s. Zlín - Kudlov kivi 2222
Alda from Zlín Zlín surikata 2000
Bobo Zlín výr bělavý 2000
Děti z MŠ Suchá Loz - třída Berušky a Včeličky Suchá Loz lenochod dvouprstý 2000
DSC KOŤATA A KOCOUŘI ZLÍN z.ú. Zlín tygr ussurijský 2000
Fitness Bc. Dagmar Vavříková Kvasice tygr ussurijský 2000
Fischerovi T+S+J Hošťálková kapybara 2000
Fišer František Rožnov pod Radhoštěm surikata 2000
Hánošovi Kateřina a Tomáš Bílany hyena skvrnitá 2000
Charuzová Silvia, Ing. Zlín dželada hnědá 2000
Juřeník Milan Uherský Brod výr bělavý 2000
Komorous Daniel Plzeň lenochod dvouprstý 2000
Komorous Vojtěch Plzeň siba ománská 2000
Kozlovi, Čížová Lukov surikata 2000
Kristiana a Lucie Louny kotul veverovitý 2000
Lekeš Ondřej Vizovice vydra obrovská 2000
Matýsková Markéta s rodinou Šumperk nosorožec tuponosý jižní 2000
Chlopčíková Jindřiška Otrokovice kudu velký 1600
Ebner Ludvík Zlín tygr ussurijský 1500
Havlíkovi Petr, Eva a Natálka Hrušovany u Brna ropucha kururu 1500
Hradišťánek IV+VI Uherské Hradiště kotul veverovitý 1500
Hradišťánek IV+VI Uherské Hradiště lenochod dvouprstý 1500
Hradišťánek IV+VI Uherské Hradiště siba ománská 1500
Hradišťánek IV+VI Uherské Hradiště vydra obrovská 1500
Janáčová Barbora Uherské Hradiště krocan divoký 1500
Krýgr Tomáš Olomouc čimango falklandský 1500
Šimková Petra Zlín panda červená 1500
Vykopalová Eva Slušovice hadilov písař 1500
Bjačkovi Jan a jiří Kroměříž tučňák Humboldtův 1300
Khan Nasim, Dita a Zoya Bahrajn čáp sedlatý 1300
Frkal Martin Zlín tučňák Humboldtův 1200
Kačatory Kroměříž pes novoguinejský 1200
Kopecká Lea, Mgr. Napajedla tučňák Humboldtův 1200
Kopecký Filip Napajedla slon africký 1200
Pionýrská skupina Ledňáček Praha ledňáček trpasličí 1200
Romík Zlín lenochod dvouprstý 1200
Václavková Hana Zlín tapír čabrakový 1200
Žofinka Litovel panda červená 1200
Jílková Barbora Buchlovice viňuka 1111
Terez + Jean Nymburk lenochod dvouprstý 1111
Tiefenbacherovy Lucinka a Anetka Holešov lemur kata 1111
Dřevikovská Gabriela Slušovice veverka šedobřichá 1100
Dřevikovský Jiří Slušovice medvěd pyskatý 1100
Manželé Valovi Prostřední Bečva čáp sedlatý 1100
Šildovi Vašík a Zuzanka Zlín tapír čabrakový 1007
Ekotým ZŠ Staré Město Staré Město panda červená 1000
Frantovi Jaromír, Drahomíra a Kateřina Boleboř lev konžský 1000
Hůrková Věra, MUDr. Kroměříž tapír jihoamerický 1000
Jarošová Dana a Homola Pavel Zlín slon africký 1000
Jasaňovi G+K+D Brno tapír jihoamerický 1000
Klabalová Jana Roštín lemur kata 1000
Kröner Martin Zlín veverka šedobřichá 1000
Kubala Antonín Frýdek Místek gibon stříbrný 1000
Lauková Milada Most chov ohrožených druhů 1000
Mamka Staňka Zlín tučňák Humboldtův 1000
Mamulovi Markétka, Míša, Martina a Pavel Zlín veverka šedobřichá 1000
Najbrt Michael j.r. Popovice tygr ussurijský 1000
Najbrtová Naděžda Zlín tygr ussurijský 1000
Najbrtová Nelly Michelle Zlín tygr ussurijský 1000
Novotný Tomáš Zlín hyena skvrnitá 1000
Pecci Anastasia a Andrei Itálie hyena skvrnitá 1000
Popelka Tomáš a Nelinka Matoušková Radejovice aligátor americký 1000
Slavíková Naďa Holešov kapybara 1000
Stacke Honzík Otrokovice ara hyacintový 1000
Svobodová Elen Brno tygr ussurijský 1000
Tomšejovi Andrea a Radim Valašské Meziříčí surikata 1000
Továrek Martin Kunčina veverka šedobřichá 1000
Trachtová Štěpánka, Ing. Ph.D. Praha mangusta černokrká 1000
Vaško Ondřej Slavičín nosorožec tuponosý jižní 1000
Vránovi Jolanka, Nelinka, Míša a Zbyněk Měrůtky siba ománská 1000
Vrchovská Petra Havířov lenochod dvouprstý 1000
ZŠ Horní Němčí, žáci 3.ročníku Horní Němčí tapír čabrakový 1000
ŽŠ Horní Němčí, žáci 3.ročníku Horní Němčí surikata 1000
Schottl Radomír Uherské Hradiště tučňák Humboldtův 666
Frýdl Martin Jasenná panda červená 600
Tanhäuser Petr Nový Jičín antilopa koňská 600
Chaloupkovi Brno kotul veverovitý 500
Gogolová Eliška Uherské Hradiště klaun očkatý 500
Lébl Tomáš, Ing. Praha kivi hnědý 500
Mráz Marcel Kroměříž výr bělavý 500
Orzoł Paulina Ústí nad Orlicí kapybara 500
Plevacová Marcela Brno aligátor americký 500
Rezková Jana Zlín žirafa Rothschildova 500
Schneider David Bystřice pod Hostýnem klokan rudokrký 500
Stodůlka Tomáš Napajedla zebu 500
Vašíčková Jana Zlín lemur kata 333
Saša Chomutov surikata 300
Macbeth Uherské Hradiště lachtan hřivnatý 200
Mendel Alex Rosice u Brna tučňák Humboldtův 200
Bartoš Matěj Filakovo surikata 129

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín