Open Nav

Zimní vstupné zůstává

Úvod Novinky Zimní vstupné zůstává

Zvýhodněné zimní vstupné bude v letošním roce platit ve zlínské zoo o pár týdnů déle. Tradičně se ceny vstupného zvyšovaly od 1. března, letos se však vedení zoo rozhodlo ponechat zimní ceny až do neděle 18. března. Dospělí za návštěvu zoo tak zaplatí 80 Kč, děti 40 Kč, senioři 60 Kč.

Důvodem pro toto rozhodnutí je jednak předpověď dlouhodobějšího mrazivého počasí, a také stavební aktivity v některých částech areálu zoo. To platí například pro amazonskou oblast. Dokončujeme zde okolí expozic pro mravenečníky čtyřprsté a kotuly veverovité a úpravu prostoru kolem „amazonských“ rybníků. V závěru loňského roku bylo při čistění všech rybníků těžkou technikou odtěženo více jak 2 300 m3 bláta a nánosů, což představuje kolonu 230 plně naložených tater. Proměnou prochází i amazonská průchozí voliéra pro papoušky ara.

Přesto je ale ZOO Zlín stále plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Můžete zažít atmosféru deštného pralesa v tropické hale Yucatan. Nakrmit a pohladit rejnoky, nebo pozorovat slony, žirafy, nosorožce a klokany na sněhu. Navíc od 1. března prodlužujeme otvírací dobu až do 17 hodin.

Těšíme se na Vás!

Zimní vstupné zůstává

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín