Open Nav

Nenechte si ujít zimní zoo!

Úvod Novinky Nenechte si ujít zimní zoo!

I v zimním období má zlínská zoo svůj půvab, je plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Nemusíte se obávat, že za chladného počasí či sněhové nadílky neuvidíte exotická zvířata. Většina zvířat totiž sníh vítá, hraje si s ním a dokáže si ho užít. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, lachtani, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, žirafy, zebry, vydry obrovské, pštrosi nebo antilopy.

Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních“ 26 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rychle odložíte teplé oblečení. Na mrazivé počasí zapomenete také v tropické hale Yucatan, v pavilonech žiraf a slonů. Občerstvení včetně teplých pokrmů zajistí restaurace Limpopo. Skvělou kávu a čokoládové pralinky nabídne Chocolatérie poblíž sezónního vstupu.

Až do konce února můžete využít snížené zimní vstupné. Dospělí tak za návštěvu zoo zaplatí 80 Kč, děti od 3 do 15 let 40 Kč, senioři 60 Kč.

Těšíme se na Vás!

Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo! Nenechte si ujít zimní zoo!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín