Novinka

Večerní prohlídky zoo a zámku

Večerní prohlídky zoo a zámku

Zveme Vás na letošní poslední večerní lampionové prohlídky zlínské zoo a zámku Lešná! V sobotu 15. října si můžete užít večerní návštěvu areálu zahrady a zámku Lešná.

Pokladny hlavního a sezónního vstupu budou během večerní prohlídky otevřeny nepřetržitě do 19.30 hod., vstup přes turnikety bude možný do 19.30. Horní část areálu zahrady (od expozice Jaguar Trek po japonskou zahradu Mu-Shin) pak do 21.30 hod. Vstupné na večerní prohlídky zoo se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě.

Večerní návštěvu zlínské zoo zpestří povídání našich průvodců formou vedených prohlídek. První skupina vyrazí z nádvoří zámku v 18.00, další ji budou následovat v pravidelných intervalech. Ta poslední odstartuje v 19.15. Během přibližně dvouhodinové prohlídky se můžete těšit na spoustu zajímavých informací nejen o chovaných zvířatech ale také o letošních i připravovaných novinkách. Během lampionových prohlídek budou tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, pavilon žiraf a slonů otevřeny do 21.00 hod., areál zoo (horní část od expozice Jaguar Trek po japonskou zahradu Mu-Shin) pak do 21.30 hod. 

Prodej lampionů
U hlavního i sezónního vstupu bude možné zakoupit celou lampionovou soupravu - tzn. lampion a držátko se žárovkou. Prodej začíná v 16.00 hodin.

SEZNAMTE SE S HRABATY SEILERNY
Originální program nabídne zámek Lešná. Průvodci v dobových kostýmech Vás zavedou do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. Potkáte se se zakladatelem zámku hrabětem Františkem Josefem Seilernem a jeho manželkou hraběnkou Saroltou, s jejich dětmi - synem Josefem Karlem a dcerou Ilonou, ale také s komornými. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech. Ta poslední odstartuje ve 20.40 hod.
Na prohlídky bude platit jednotné vstupné 50 Kč/osoba. Vstupenky bude možné od 17.00 zakoupit v pokladně zámku a současně si rezervovat přesný termín prohlídky. Vzhledem k obrovskému zájmu není možné bez rezervace přesného termínu zaručit večerní návštěvu zámku. 

Restaurace a zooshopy 
Občerstvení zajistí restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů u hlavního a sezónního vstupu, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček.

Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče a lampy, přesto zoo doporučuje vzít si s sebou kapesní svítilnu. Brány večerní Zoo Zlín se uzavřou v 21.30.

Těšíme se na Vás!!

3.10. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Rozsvícení vánočního stromu a světelné výzdoby

V neděli 11. prosince oficiálně přivítáme ve zlínské zoo letošní Vánoce! Těšit se můžete na Mikuláše, anděla a čerty, vánoční program, naše voňavé překvapení a společné rozsvícení vánočního stromu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Sloni si již užívají nový pavilon v Karibuni

Máme velký důvod k radosti. Trojice slonic s osmnáctiměsíčním slůnětem na výbornou zvládla přesun do dokončeného chovného zařízení v Karibuni! Přinášíme první fotografie.

Objevte nové věci

Akce pro obyvatele Zlínského kraje slavila úspěch

Zájem o speciální akci pro obyvatele Zlínského kraje byl mimořádný. Za 7 dní k nám zavítalo 34 000 návštěvníků. Děkujeme!

Objevte nové věci

Návštěva japonského velvyslance

V sobotu 15. října zlínská zoo hostila velmi vzácnou návštěvu. Ředitel zoo Roman Horský zde přivítal velvyslance Japonska Jeho Excelenci pana Suzukiho a tajemníka velvyslance pana Itó.

Objevte nové věci