Open Nav

Sváteční návštěva Zoo Zlín

Úvod Novinky Sváteční návštěva Zoo Zlín

Zavítejte k nám i během posledních dnů roku 2019! Otevřeno máme každý den, včetně Silvestra a Nového roku, a to až do 17.00 hod. Pro návštěvu můžete využít snížené vstupné, které pro dospělé činí 80 Kč, pro seniory 60 Kč, pro děti do 15 let 40 Kč. 

I v zimním období má zlínská zoo svůj půvab, je plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Nemusíte se obávat, že za chladného počasí neuvidíte exotická zvířata. Do venkovních výběhů stále vycházejí nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba rodinka tygrů ussurijských, pandy červené, lachtani, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi, žirafy nebo antilopy. Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních“ 26 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rychle odložíte teplé oblečení. Na zimu také  zapomenete v tropické hale Yucatan, v pavilonech žiraf a slonů. O kompletní občerstvení se postarají restaurace Tyrol a Limpopo. Skvělou kávu a čokoládové pralinky si nenechte ujít v Chocolatérii poblíž sezónního vstupu.

Sváteční procházku zpestří originální světelná výzdoba. Zoo zdobí nejen typické vánoční motivy, ale také světelné siluety exotických zvířat. Uvidíte tak „zářící“ slony, tapíry, nosorožce, rejnoky, tučňáky, klokany, lvy, lachtana, medvěda, aligátora, supy nebo žirafu. Krása světelné výzdoby naplno vynikne až po setmění, proto až do středy 1. ledna 2020 prodlužujeme otevírací dobu horní části areálu zoo (od hlavního vstupu po restauraci Limpopo) do 17.00 hod. Do této doby budou také otevřeny Zátoka rejnoků, tropická hala, restaurace Limpopo a Tyrol, Chocolatérie i prodejny suvenýrů.

Sváteční návštěva Zoo Zlín

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín