Open Nav

Letní tábory 2019

Úvod Novinky Letní tábory 2019

Letní prázdniny jsou ještě daleko, ale jak s nimi naložit je třeba naplánovat už nyní. Také v roce 2019 bude Zoo Zlín pořádat letní příměstské tábory. Prázdninové dobrodružství mezi zvířaty budou moci děti prožít už osmý rok po sobě. Seznámí se nejen s chovanými druhy, ale poznají takřka každý kout zahrady a nahlédnou do zázemí těch nejzajímavějších expozic. Třeba i do oblíbené Zátoky rejnoků.

Tábory se uskuteční celkem v 18 turnusech. První děti přivítáme 1.7.2019, poslední prázdninové turnusy pak proběhnou v týdnu od 26.8.2019. Průběh celého týdne bude koncipován stejně jako v předcházejících letech. Děti budou do zoo přicházet každý den mezi 8:00 – 8:30 a program bude ukončen v 16:00 jejich odchodem domů. Cena za dítě činí 3.250 Kč. Členové klubu ZOO Zlín Family mají cenu sníženou – 3.000 Kč. Tato cena platí pouze pro držitele rodinných karet platných v období konání tábora. Přihlášení dětí na tábor je možné pouze prostřednictvím elektronického rezervačního systému umístěného na stránkách www.zoozlin.eu v záložce Tábory. Tento systém spustíme v sobotu 16. února 2019 v 10 hodin. Případné dotazy zodpovíme na adrese markova@zoozlin.eu nebo na telefonním čísle 577 577 125.

Upozornění:

  • vzhledem k velkému zájmu o tábory se může každé z dětí zúčastnit pouze jednoho turnusu
  • v ceně tábora NENÍ obsažena roční dětská permanentka
  • tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 – 12 let
  • u dětí, které mají speciální diety (např. bezlepková), bohužel nejsme schopni zajistit přípravu vhodných jídel v restauracích v areálu zoo. Jedinou cestou je zajištění stravy vlastní cestou, což se projeví na odpovídajícím snížení poplatku za tábor.
  • upozorňujeme rodiče, že v ceně tábora je zahrnuta dopolední svačina, oběd, nápoje. Pouze v případě, že děti v areálu nocují, zajišťujeme odpolední svačinu, večeři a snídani. Mimo tyto dny odpolední svačina není zajištěna

Letní tábory 2019

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín