Novinka

Sloní sameček má 6 měsíců

Sloní sameček má 6 měsíců

6. prosince bude mít náš sloní sameček přesně 6 měsíců! A to je už pořádný důvod k oslavě. Narozeninové překvapení jsme však nachystali i pro vás, naše fanoušky a návštěvníky.

Během následujících 6 dnů každý den zveřejníme na facebooku zoo tipovací otázku ze života našeho sloního stáda. Začneme ve středu 1. prosince a skončíme v pondělí 6. prosince. Hrát se bude o hezké ceny, vítězem se každý den stane ten, který se svým tipem nejvíce přiblíží správné odpovědi. A na co se můžete těšit?

středa 1.12. - kalendář Zoo Zlín 2022

čtvrtek 2.12. - 2 dospělé vstupenky do zoo (roční platnost)

pátek 3.12. - nerozbitná sklenice Vaše Zoo Zlín

sobota 4.12. - tričko První afričák

neděle 5.12. - batoh První afričák + kalendář Zoo Zlín 2022

pondělí 6.12. - celoroční karta Zoo Zlín Family + kalendář Zoo Zlín 2022.

V pondělí 6.12. nachystáme v pavilonu slonů našemu oslavenci narozeninové překvapení. Budeme rádi, když se ve 12.00 hod. přijdete osobně podívat, vše však také zprostředkujeme prostřednictvím videa a fotografií. A navíc konečně prozradíme, jak se náš sameček bude jmenovat! Výběr jména jsme tentokrát nechali na chovatelích z pavilonu slonů. Jednomyslně jsme se shodli, že za ta léta úsilí, péče, starostí a tréninku slonů si to zkrátka plně zaslouží. Vybrali opravdu nádherné jméno.

Pokud byste i vy chtěli dát slůněte k šesti měsícům nějaký dárek, máme pro vás tip. Stačí v našem e-shopu zakoupit nerozbitnou sklenici Vaše Zoo Zlín, z každé prodané skleničky totiž 100 Kč věnujeme na zhotovení speciální hračky pro slůně. Pravda, její pořizovací cena odpovídá tomu, že musí vydržet sloní zacházení. Budeme moc rádi, když nám pomůžete. Tak co říkáte, pořídíme slůněti společně hezký dárek?

Děkujeme!!

30.11. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci