Novinka

Sloní sameček má 6 měsíců

Sloní sameček má 6 měsíců

6. prosince bude mít náš sloní sameček přesně 6 měsíců! A to je už pořádný důvod k oslavě. Narozeninové překvapení jsme však nachystali i pro vás, naše fanoušky a návštěvníky.

Během následujících 6 dnů každý den zveřejníme na facebooku zoo tipovací otázku ze života našeho sloního stáda. Začneme ve středu 1. prosince a skončíme v pondělí 6. prosince. Hrát se bude o hezké ceny, vítězem se každý den stane ten, který se svým tipem nejvíce přiblíží správné odpovědi. A na co se můžete těšit?

středa 1.12. - kalendář Zoo Zlín 2022

čtvrtek 2.12. - 2 dospělé vstupenky do zoo (roční platnost)

pátek 3.12. - nerozbitná sklenice Vaše Zoo Zlín

sobota 4.12. - tričko První afričák

neděle 5.12. - batoh První afričák + kalendář Zoo Zlín 2022

pondělí 6.12. - celoroční karta Zoo Zlín Family + kalendář Zoo Zlín 2022.

V pondělí 6.12. nachystáme v pavilonu slonů našemu oslavenci narozeninové překvapení. Budeme rádi, když se ve 12.00 hod. přijdete osobně podívat, vše však také zprostředkujeme prostřednictvím videa a fotografií. A navíc konečně prozradíme, jak se náš sameček bude jmenovat! Výběr jména jsme tentokrát nechali na chovatelích z pavilonu slonů. Jednomyslně jsme se shodli, že za ta léta úsilí, péče, starostí a tréninku slonů si to zkrátka plně zaslouží. Vybrali opravdu nádherné jméno.

Pokud byste i vy chtěli dát slůněte k šesti měsícům nějaký dárek, máme pro vás tip. Stačí v našem e-shopu zakoupit nerozbitnou sklenici Vaše Zoo Zlín, z každé prodané skleničky totiž 100 Kč věnujeme na zhotovení speciální hračky pro slůně. Pravda, její pořizovací cena odpovídá tomu, že musí vydržet sloní zacházení. Budeme moc rádi, když nám pomůžete. Tak co říkáte, pořídíme slůněti společně hezký dárek?

Děkujeme!!

30.11. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Mimořádný a úspěšný rok 2021

Rok 2021 byl pro Zoo Zlín rokem mimořádným a výjimečným. Přinesl sice ekonomické problémy, na druhé straně však obrovskou podporu návštěvníků a narození prvního afrického slůněte v České republice.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mládě chvostana bělolícího

Rodina chvostanů bělolících se rozrostla o dalšího člena. V tropické hale při troše štěstí uvidíte samičku Oliv s dvouměsíčním mládětem, které vozí na svých zádech.

Objevte nové věci

Šťastný nový rok 2022

Všem našim návštěvníkům děkujeme za přízeň a přejeme šťastný nový rok 2022!

Objevte nové věci

Prosincový ZooZoom

V prosincovém ZooZoomu vás pozveme na světelnou vánoční výzdobu areálu a také přinášíme informace o dění v zoo za uplynulé4 měsíce.

Objevte nové věci