Open Nav

S pojišťovnou 211 do ZOO Zlín

Úvod Novinky S pojišťovnou 211 do ZOO Zlín

Přijďte si v sobotu 15. září užít zábavné i naučné odpoledne se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra! Prvních 211 dětí, které od 11.30 hod. předloží u hlavního nebo sezónního vstupu kartičku pojištěnce 211, získá navíc volnou vstupenku do zoo pro tento den!

Pestrý program odstartuje ve 12.00 na nádvoří zámku Lešná. Nabídne minigolf, soutěže a malování, fotokoutek, ale také naprosto originální zábavu - trenažer vodního veslování a trenažer dojení kozy. V případě druhého trenažeru se jedná o model kozy v životní velikosti, která má v sobě systém na dojení, tedy nádržky s vodou, a samozřejmě i vemínka na dojení. A protože jde o akci zdravotní pojišťovny, chybět nebude ani měření poměru tuku a svalů na přístroji InBody 270, bezkontaktní a bezbolestné vyšetření zraku, ukázka správného čištění zubů a zubní poradenství na stanovišti dentální hygieny.

Soutěž pro rodinné týmy
Součástí celého šestihodinového programu bude také soutěž pro rodinné týmy o zajímavé ceny. Nejlepší tým bude vyhodnocen před koncem programu a získá od ZP 211 dárkový balíček se sportovním vybavením pro rekreační sporty v hodnotě 2 000 korun.

Velká soutěž o relaxační pobyt!
Jeden tým ze všech osmi zoologických zahrad, kde akce ZP 211 proběhly nebo ještě proběhnou, vyhraje víkendový relaxační pobyt pro celou rodinu v hodnotě 10 000 Kč. Výherce bude zveřejněn na Facebooku zdravotní pojišťovny a bude samozřejmě telefonicky kontaktován.

S pojišťovnou 211 do ZOO Zlín

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín