Open Nav

9.12. rozsvítíme vánoční strom

Úvod Novinky 9.12. rozsvítíme vánoční strom

Letošní Vánoce přivítáme v neděli 9. prosince. S Mikulášem, andělem a desítkou "čertovsky strašidelných" čertů rozsvítíme vánoční strom u zámku Lešná, rozzáří se i světelná výzdoba zoo. Otvírací dobu prodloužíme do 17.00 hod.

Vánočně laděný program začne již o půl třetí u hlavního vstupu do zoo. Setkáte se tady nejen s Mikulášem a andělem, ale poprvé také s deseti "čertovsky strašidelnými" čerty. Společně přejdeme na nádvoří zámku Lešná, kde na vás bude čekat voňavé překvapení zoo a také mikulášská nadílka. V 15.00 odstartuje vánoční kouzlení s Jirkou Hadašem, ve kterém nebude chybět ani společné zazpívání koled. V 15.30 slavnostně rozsvítíme vánoční strom a světelnou vánoční výzdobu zoo. A protože kouzlení není nikdy dost, do 16.00 hod. se bude znovu čarovat, ale také tancovat a zpívat s Jirkou Hadašem.

Vánoční dárek pro zvířátka můžete přinést i vy, stačí jej položit pod vánoční strom. Obyvatelé zoo nejvíce ocení ovoce, zeleninu, oříšky, ale třeba i sušené pečivo.

Speciální světelná výzdoba tradičně rozzáří hlavní vstup, zámecký park a zámek Lešná. Kromě typických vánočních motivů ozdobí areál také světelné siluety exotických zvířat. Rodinu „zářících“ slonů, lvů, medvěda, klokanů, tapírů, nosorožců, rejnoků, žirafy, tučňáků, lachtanů a supů v letošním roce rozšíří kasuár s mládětem. Krása světelné výzdoby vynikne až po setmění, proto v neděli 9. prosince a od úterý 25. prosince do úterý 1. ledna 2019 prodlužujeme otvírací dobu zoo do 17.00 hod.

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně Štědrého dne, vánočních svátků, Silvestra a Nového roku. Pro vstup do zoo můžete nyní využít zvýhodněné vstupné, které pro dospělé činí 80 Kč, pro děti 40 Kč, senioři zaplatí 60 Kč. Nižší vstupné platí do 28. února 2019.

9.12. rozsvítíme vánoční strom 9.12. rozsvítíme vánoční strom 9.12. rozsvítíme vánoční strom

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín