Open Nav

Rozsvícení vánočního stromu

Úvod Novinky Rozsvícení vánočního stromu

Přijďte s námi v neděli 8. prosince přivítat letošní Vánoce. Těšit se můžete na Mikuláše, anděla a desítku "čertovsky strašidelných“ čertů, kteří společně s námi rozsvítí vánoční strom na nádvoří zámku a světelnou výzdoba zoo. Otvírací doba bude prodloužena až do 17.00 hod. Pro návštěvu můžete využít hlavní i sezónní vstup. 

Vánočně laděný program začne již o půl třetí u hlavního vstupu do zoo. Hned na úvod vás zde přivítá Mikuláš s andělem a jejich desetičlennou družinou "čertovsky strašidelných" čertů. Společně poté přejdeme na nádvoří zámku Lešná, kde už na vás bude čekat voňavé překvapení. V 14.45 odstartuje svou PEKELNĚ MIKULÁŠSKOU ŠOU Václav Upír Krejčí a o půl čtvrté se děti mohou těšit na mikulášskou nadílku. V 15.45 pak společně slavnostně rozsvítíme vánoční strom a světelnou vánoční výzdobu zoo. Občerstvení zajistí restaurace Tyrol a Limpopo.

Speciální světelná výzdoba tradičně rozzáří hlavní vstup, zámecký park a zámek Lešná. Kromě typických vánočních motivů ozdobí areál také světelné siluety exotických zvířat. Jako již tradičně naši rodinu „zářících“ slonů, lvů, klokanů, tapírů, nosorožců, rejnoků, žiraf, tučňáků, lachtanů a supů i v letošním roce doplní další zvířátko. Poznáte, kdo nám přibyl? Krása světelné výzdoby vynikne až po setmění, proto v neděli 8. prosince a od středy 25. prosince do středy 1. ledna 2019 prodlužujeme otvírací dobu zoo do 17.00 hod.

V případě, že chcete o Vánocích potěšit i své zvířecí oblíbence, vánoční stromeček na nádvoří je tím pravým místem, kam můžete přinést svůj dárek. Pokud si lámete hlavu nad tím, co potěší nejvíce, napovíme, že s ovocem, zeleninou, oříšky nebo sušeným pečivem se určitě nespletete.

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně Štědrého dne, vánočních svátků, Silvestra a Nového roku. Pro vstup do zoo můžete nyní využít zvýhodněné vstupné, které pro dospělé činí 80 Kč, pro děti 40 Kč, senioři zaplatí 60 Kč. Nižší vstupné platí do 29. února 2020.

Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín