Příměstské tábory

Letní příměstské tábory absolvují v Zoo Zlín každým rokem stovky dětí. Některé z nich se k nám pravidelně vrací, a proto jsme rádi, že můžeme odstartovat další sezónu. Během pěti dnů se děti setkají s atraktivními druhy zvířat, nahlédnou do zázemí nejzajímavějších expozic, svezou se vláčkem, vyřádí se v lanovém centru a projdou se zámeckými interiéry. Samotné prázdniny jsou sice ještě daleko, ale první fáze, přihlašování na tábory, proběhne už 4. února.

Tábory se uskuteční celkem v 16 turnusech. První děti přivítáme 3.7.2023, poslední prázdninové turnusy pak proběhnou v týdnu od 21.8.2023. Průběh celého týdne bude koncipován stejně jako v předešlých letech. Děti budou do zoo přicházet každý den mezi 8:00 – 8:30 a program bude ukončen v 16:00 jejich odchodem domů.

Cena za dítě činí 4.000 Kč. Členové klubu ZOO Zlín Family mají cenu sníženou – 3.700 Kč. Tato cena platí pouze pro držitele rodinných karet platných v období konání tábora.

Přihlášení dětí na tábor je možné pouze prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který bude umístěn na stránkách www.zoozlin.eu. Tento systém spustíme v sobotu 4. února 2023 v 10 hodin. Případné dotazy zodpovíme na adrese markova@zoozlin.eu.

Upozornění:
- vzhledem k velkému zájmu o tábory se může každé z dětí zúčastnit pouze jednoho turnusu
- v ceně tábora NENÍ obsažena roční dětská permanentka
- tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 – 12 let (věk v době konání tábora!)
- u dětí, které mají speciální diety (např. bezlepková), bohužel nejsme schopni zajistit přípravu vhodných jídel v restauracích v areálu zoo
- zoo nenese zodpovědnost za ztrátu věcí, které si dítě na tábor přinese