Open Nav

Tábor

Úvod Tábor Tábor

Letní prázdniny jsou ještě daleko, ale jak s nimi naložit, je třeba naplánovat už nyní. Věříme, že i přes současnou epidemiologickou situaci proběhnou tábory stejně jako v 9 předcházejících letech.

Letní příměstské tábory v Zoo Zlín jsou určeny pro děti ve věku 7 - 12 let. "Táborníci" se seznámí nejen s chovanými druhy, ale poznají takřka každý kout zahrady a nahlédnou do zázemí těch nejzajímavějších expozic. Třeba i do oblíbené Zátoky rejnoků.

Tábory se uskuteční celkem v 16 turnusech. První děti přivítáme 5.7.2021, poslední prázdninové turnusy pak proběhnou v týdnu od 23.8.2021. Průběh celého týdne bude koncipován stejně jako v předešlých letech. Děti budou do zoo přicházet každý den mezi 8:00 – 8:30 a program bude ukončen v 16:00 jejich odchodem domů. Cena za dítě činí 3.500 Kč. Členové klubu ZOO Zlín Family mají cenu sníženou – 3.250 Kč. Tato cena platí pouze pro držitele rodinných karet platných v období konání tábora. Přihlášení dětí na tábor je možné pouze prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který bude umístěn na stránkách www.zoozlin.eu v záložce Tábory. Tento systém spustíme v sobotu 20. února 2021 v 10 hodin. Případné dotazy zodpovíme na adrese markova@zoozlin.eu .

Upozornění:
- vzhledem k velkému zájmu o tábory se může každé z dětí zúčastnit pouze jednoho turnusu
- v ceně tábora NENÍ obsažena roční dětská permanentka
- tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 – 12 let (věk v době konání tábora!)
- u dětí, které mají speciální diety (např. bezlepková), bohužel nejsme schopni zajistit přípravu vhodných jídel v restauracích v areálu zoo
- zoo nenese zodpovědnost za ztrátu věcí, které si dítě na tábor přinese

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín