Open Nav

Tábor

Úvod Tábor Tábor

Letní prázdniny jsou ještě daleko, ale jak s nimi naložit, je třeba naplánovat už nyní. Také v roce 2020 bude Zoo Zlín pořádat letní příměstské tábory pro děti ve věku 7 - 12 let. "Táborníci" se seznámí nejen s chovanými druhy, ale poznají takřka každý kout zahrady a nahlédnou do zázemí těch nejzajímavějších expozic. Třeba i do oblíbené Zátoky rejnoků.

Tábory se uskuteční celkem v 16 turnusech. První děti přivítáme 6.7.2020, poslední prázdninové turnusy pak proběhnou v týdnu od 24.8.2020. Průběh celého týdne bude koncipován stejně jako v předcházejících letech. Děti budou do zoo přicházet každý den mezi 8:00 – 8:30 a program bude ukončen v 16:00 jejich odchodem domů. Cena za dítě činí 3.500 Kč. Členové klubu ZOO Zlín Family mají cenu sníženou – 3.250 Kč. Tato cena platí pouze pro držitele rodinných karet platných v období konání tábora. Přihlášení dětí na tábor je možné pouze prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který bude umístěn na stránkách www.zoozlin.eu v záložce Tábory. Druhé kolo přihlašování jsme spustili v sobotu 14. března 2020 v 10 hodin.

Poznámka pro úspěšně přihlášené. Některým z Vás možná nepřišel potvrzující e-mail s přihláškou. Prosím, mrkněte i do nevyžádané pošty. Pokud ani tam nebude, napište na markova@zoozlin.eu nebo zavolejte na 577 577 125 (v sobotu 14.3. do 12:00). My je dohledáme a přepošleme. Počítejte s tím, že na veškeré zprávy a dotazy budeme reagovat od začátku příštího týdne. Děkujeme za pochopení.

Upozornění:
- vzhledem k velkému zájmu o tábory se může každé z dětí zúčastnit pouze jednoho turnusu
- v ceně tábora NENÍ obsažena roční dětská permanentka
- tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 – 12 let
- u dětí, které mají speciální diety (např. bezlepková), bohužel nejsme schopni zajistit přípravu vhodných jídel v restauracích v areálu zoo
- upozorňujeme rodiče, že v ceně tábora je zahrnuta dopolední svačina, oběd, nápoje. Pouze v případě, že děti v areálu nocují zajišťujeme odpolední svačinu, večeři a snídani. Mimo tyto dny odpolední svačina není zajištěna.
- zoo nenese zodpovědnost za ztrátu věcí, které si dítě na tábor přinese
- prosíme o důkladné prostudování všeobecných podmínek příměstského tábora v ZOO Zlín pro rok 2020 ke stažení zde
pravidla ochrany zpracování osobních údajů ke stažení zde

 

 

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín