Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

31.10.2018 | jakub matus | jakub.matus.vw@gmail.com
dobry den,chcem sa spytat je zoo zlin otvorena aj zajtra 1.11.2018?chceli by sme prist za Vasu odpoved dakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, zoo je otevřena každý den v roce, pro listopad platí otevírací doba od 8.30 do 16.00 hodin.
30.10.2018 | Veronika Pořická | poricka68@seznam.cz
Dobrý den, chci se zeptat, zda neplánujete v brzké době zakoupení 2. oslíka. Moc bych se za to přimlouvala , když jsme v létě byli šli okolo výběhu oslíka Wilema, byl velmi smutný, utíkal podél ohrady za námi a hýkal.
Odpověď ZOO
Dobrý den, samozřejmě nenecháme oslíka ve výběhu samotného, druhý oslík je v jednání. Zatím jsme k oslíkovi umístili ovce.
29.10.2018 | Blažek Roman | blazek.ro@seznam.cz
Dobrý den Než vznesu dotaz chtěl bych pochválit vaší ZOO. Působý příjemně a je pěkná a uklidnující. To, že nemáte příliš opic nic neznamená. Ono stačí když nějaká ta opice k vám zavíta a špiní něco očem neví vůbec nic a nemá páru o smyslu Zoologických zahrad. Tací jako tato osoba at nechodí vůbec nikam a neobtěžují své okolí. Stupidní názory nikoho nezajímají. - viz. ( níže odeslaná zpráva 22. 10 2018. ) Chtěl bych se optat na pár informací ohledně veverky šedobřiché. Viděl jsem , že je máte v hojném počtu není možné nějaké mladé či chovný pár od vás odkoupit ? či jinou formou získat? Předem děkuji za odpověd .
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu i za krásnou pochvalu. Co se týče veverek šedobřichých, tak všechna letošní mláďata jsou již v rezervaci, dospělé jedince na prodej nemáme.
28.10.2018 | Jiří Aron | jiri.aron@seznam.cz
Dobrý den chtěl jsem zítra dopoledne do ZOO a včera večer jsem si k tomu koupil na webu 2 lístky, dětský a dospělý, v hodnotě 190 Kč. Stále je to bohužel "nezaúčtovaná transakce" a jsem tak bez lístků. Prosím o radu co dál - asi by bylo nejlépe koupit jiné lístky zítra dopoledne na pokladně a ZOO by mi peníze vrátila na účet, až transakce proběhne, ano? děkuji za zprávu Jiří Aron
Odpověď ZOO
Dobrý den, Vaši platbu ani požadavek na nákup online na našem serveru neevidujeme. Nákupy online jiných návštěvníků probíhají v pořádku bez problémů, předpokládáme tedy chybu mimo náš systém. Poprosíme Vás o zakoupení vstupenek v den návštěvy přímo na pokladně zoo. Pokud by se nám platba na účtu objevila, budeme to řešit dodatečně. Děkujeme za pochopení.
26.10.2018 | Simona Uhrincová | simona.uhrincova273@gmail.com
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je vidieť zvieratká aj teraz, keď sú už chladnejšie dni? Tento utorok 30.10. alebo cez víkend 3-4.11. máte otvorené? Prípadne chystáte nejaké zaujímavé atrakcie?
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, nemusíte mít obavy, zvířata jsou zatím stále k vidění ve venkovních expozicích, stěhování probíhá jen u některých druhů teplomilných ptáků. Co se týče otevírací doby, tak zoologická zahrada je otevřena každý den v roce, v říjnu platí otevírací doba od 8.30 do 17.00 hodin, od listopadu ji pak o hodinu zkracujeme, tj. do 16 hodin. Během nadcházejícícho víkendu (3.-4.11.2018) se můžete těšit na Halloween v zoo - https://www.zoozlin.eu/halloween-2018/.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín