Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

11.10.2019 | Zuzana Vágnerová | Zuzana.Vagner@seznam.cz
Dobrý den, ráda bych se informovala zda-li je možné zažádat o prodloužení vstupenek k vám do zoo? Dostala jsem je skoro před půlrokem a nechávali jsme si je na podzim, protože k vám jezdíváme jen v létě, ale nyní mají děti neštovice, a proto nestihneme k vám přijet. Je mi líto, že propadnou. Lze je nechat prodloužit? Děkuji a zdravím, Vágnerová
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale zakoupené online vstupenky již nelze prodloužit. Děkujeme za pochopení.
10.10.2019 | Lukáš Škrobánek | skrobanek2@seznam.cz
Dobrý den, jsem s přítelkyní velký nadšenec mladých zvířátek a chtěl jsem se zeptat zda by se dalo domluvit případně i peněžní vstupně a některé mladé si pohladit a pomazlit na vlastní nebezpečí jako jsou například malé lvíčátka. Nebo kdyby jste mi dokázali poradit kde by se to mohlo dát zařídit. Chtěl bych to jako překvapení pro přítelkyni jelikož miluje malé zvířátka. Nedávám tomu moc naděje, ale přece jen bych to rád zkusil. Děkuji předem za odpověď a přeji krásný zbytek dne. S pozdravem Škrobánek Lukáš
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu, ale bohužel Vás zklamu. Zvířata v naší zoologické zahradě jsou až na výjimky chována bezkontaktně a není možné s nimi z bezpečnostních důvodů přijít do blízkého kontaktu. Věříme, že naše důvody pochopíte a s přítelkyní vyrazíte alespoň na návštěvu do zlínské zoo.
10.10.2019 | Marek Hádal | haadis@seznam.cz
Dobrý den,bohužel je mi to líto ale z důvodu stěhování budu muset dát pryč své zvířata a chtěl bych aby o ně bylo dobře postaráno.Proto se chci zeptat jestli by se zahrada neujmula 6ti leté samice leguána zeleného a dvou krajt královských zřejmě pár.
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel nemůžeme Vaše zvířata přijmout, protože jsme v polovině loňského roku byli nuceni zrušit naši jedinou expozici plazů v suterénu zámku. Důvodem byl již nevyhovující technický stav zařízení. Nové expozice začneme budovat až v příštím roce.
06.10.2019 | Roman D. | romanenko@seznam.cz
Dobrý den, nenašla se pri noční prohlídce u pokladny tisícikoruna? Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel nám bankovku nikdo neodevzdal. Pokud by se to změnilo, budeme Vás kontaktovat.
06.10.2019 | Timea Krepušová | t.krepusova@gmail.com
Dobrý deň, chceli by sme navštíviť vašu zoo a zaujímalo by ma, či sú prehliadky pekne aj v októbrovom počasí, či budú zvieratá viditeľné a pod.
Odpověď ZOO
Dobrý den, návštěva zoologické zahrady má své kouzlo v každém ročním období, hlavní roli samozřejmě hraje i počasí. Během října jsou k vidění téměř všechny druhy zvířat, do tepla chovatelského zázemí byli přestěhováni jen někteří teplomilní ptáci a aligátoři. Přístupné jsou také všechny průchozí expozice a voliéry.
04.10.2019 | Jana | ja.her@seznam.cz
Dobrý den, chystáme se na noční prohlídku ZOO, v letáku píšete, že sraz je v 18.30hod u zámku. Je nějakým způsobem organizovaný čas skupin s průvodci?? Budeme mít s sebou malé dítě a rádi bychom si čas třeba objednali??? Je to možné?? Děkuji za odpověď Jana
Odpověď ZOO
Dobrý den, prohlídky zoo s průvodcem startují v 18.30 hodin na nádvoří zámku Lešná, průvodci budou vyrážet se skupinami návštěvníků vždy v pravidelných desetiminutových intervalech. Na tyto prohlídky se nedá objednat, stačí se pouze dostavit na nádvoří zámku.
25.09.2019 | Martin Hampama | martinhampala@seznam.cz
Dobry den, kde ted bude oslik vilem, kdyz v jeho vybehu jsou velbloudi. Take vam gratuluji k zisku gauru. S pozdravem Martin Hampala
Odpověď ZOO
Dobrý den, oslík Willem je nyní v deponaci v Zoo Vyškov.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín