Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

29.01.2020 | Miloslav Jícha | jicha.miloslav@seznam.cz
Dobrý den-jelikož máme-5 vnoučat-těšili jsme se-nyní- o pololetních prázdninách-kdy všechny děti-kteří přijdou do-ZOO-a předloží vysvědčení-budou mít vstup zdarma a přijedeme s dětmi až z Ostravy-ale bohužel-pro nemoc- nemůžeme přijet-děti se moc těšily-již jsme s dětmi u vás v-ZOO-byli před-2 roky-a nejvíce času strávilí-v zátoce rejnoků-a stálé na krásný výlet vzpomínají.Ps-měl bych dotaz-slíbil jsem dětem-že se vás zeptám-zda-li bude také šance-s vysvědčením-se vstupem zadarmo-i v červnu-před hlavními letními prázdninámi?-Děkují.M.Jícha-Ostrava--------------------
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu a mrzí nás, že s vnoučaty nestihnete akci k pololetnímu vysvědčení. Na konec školního roku podobnou akci neplánujeme. Brzké uzdravení!
28.01.2020 | Michalíková Klára | klaraosobni@seznam.cz
Dobrý večer, Chtěla jsem se zeptat, zda je možný vstup do zoo i se svými psími mazlíčky. Hledala jsem na Vašich stránkách, ale nedočetla jsem se. Děkuji a přeji příjemný den, Michalíková
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstup se psy je do ZOO Zlín zakázán. Děkujeme za pochopení.
27.01.2020 | Daniel Húšek | danohu@gmail.com
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na otváraciu dobu v súčastnosti počas týchto mesiacov. A ci návšteva vašej zoo ma počas zimných mesiacov nejaké obmedzenia ako napríklad ze zvieratá niesu v ohradach a podobne. Dakujem S pozdravom
Odpověď ZOO
Dobrý den, v odbdobí leden-únor je zoologická zahrada otevřena od 8.30 do 16.00 hodin, v březnu se prodlužuje do 17.00 hodin. K vidění je většina exotických zvířat, do venkovních výběhů chodí např. sloni, tygři, medvědi, lachtani, tučňáci, žirafy či nosorožci. Uzavřeny jsou pouze některé průchozí expozice a voliéry, do tepla chovatelského zázemí se v zimním období stěhují především teplomilní ptáci či lemuři kata.
23.01.2020 | Iva Čapková | iva.capkova@msklicek.org
Dobrý den, je možné během dne opustit prostory Zoo a znovu se vrátit bez placení nového vstupného? (Např. za účelem občerstvení v restauraci?) Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, zakoupená vstupenka Vás opravňuje pouze k jednorázovému vstupu do areálu zoologické zahrady a nelze ji použít opakovaně během jednoho dne. Děkujeme za pochopení.
22.01.2020 | Michaela Eliášová | michu4@seznam.cz
Dobrý den Ráda bych se zeptala, zda vyjímečně přijímáte zvíře např. na darovací smlouvu od soukromé osoby. Děkuji za odpověď
Odpověď ZOO
Dobrý den, zcela výjimečně přijímáme zvířata od soukromých osob jako dar a vždy sepisujeme darovací smlouvu. Nabídek je hodně a ne všechna zvířata jsme schopni přijmout a umístit. Omezení také vyplývají z dlouhodobých chovatelských plánů. Větší problém jsou například plazi, protože jsme v loňském roce zrušili expozici plazů v suterénu zámku.
15.01.2020 | Marina Koumarov | marinka-k@centrum.cz
Dobrý den, rada bych se zeptala jestli je v zoo Zlín moznost brigády přes letní prázdniny pro 2 studentky od 15 let? Jsme studentky Středního odborného učiliště Uherský Brod obor chovatelství a chtěli jsme si přes léto najít brigádu v oboru a hledáme kde je to možné.
Odpověď ZOO
Dobrý den, brigády nabízíme studentům starším 16 let a to především na oddělení biologické výchovy a na návštěvnickém servisu. Studenti chovatelských oborů pak mohou využít bezplatné odborné praxe na zoologickém úseku. Děkujeme za pochopení.
11.01.2020 | Marketa Lužíková | x.meg@seznam.cz
Dobry den, rada bych se zeptala, zda sbirate pro zvirata vanocni stromky. Dekuji Luzikova
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za nabídku, nicméně vánoční stromky nevyužijeme.
10.01.2020 | Roman Kadera | rom1n@outlook.com
Dobrý den, Nenašel by se u Vás domov pro hada? Jedna se o hroznýše královského, který ma asi dva metry, patnact let. Děkuji za odpověď. Roman
Odpověď ZOO
Dobrý den, z technických důvodů jsme museli v loňském roce zrušit naši expozici plazů v suterénu zámku. V současné době tím pádem nemáme žádnou volnou kapacitu na umístění plazů. Děkujeme za pochopení.
10.01.2020 | Hana Komárová | h.komarova@seznam.cz
Dobrý den, dočetla jsem se na internetu o vašich příměstských táborech a zajímalo by mě, jak je možné se tam přihlásit a zda se začíná už 1.7. a nebo až ten další týden? Děkuji moc za odpověď. S pozdravem Hana Komárová
Odpověď ZOO
Dobrý den, přihlašování na příměstské tábory probíhá prostřednictvím rezervačního formuláře na našich webových stránkách www.zoozlin.eu. První kolo přihlašování proběhne 15. února, doplňkové kolo poté 14. března. Příměstské tábory v letošním roce odstartují 6. července a proběhne celkem 16 turnusů.
09.01.2020 | DAGMAR GOŇOVÁ | dadula.h@email.cz
Dobrý den měla bych zájem o letní tábor pro dceru,kde najdu bližší informace?Děkuji za odpověd GOŃOVÁ
Odpověď ZOO
Dobrý den, podrobné informace o letních příměstských táborech budou zveřejněny na našich webových stránkách www.zoozlin.eu do konce ledna. První termín online přihlašování proběhne 15. února 2020.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín