Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

28.06.2018 | Zdenka Pálková | zdenka.b@gmail.com
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je zítra v den vysvědčení zvýhodněná akce pro děti školou povinné? Díky za odpově´d, už se těšíme na návštěvu. Pálkovi, Kroměříž
Odpověď ZOO
Dobrý den, akce S vysvědčením zadarmo do zoo probíhá pouze v pololetí, na konec školního roku podobnou akci neplánujeme.
27.06.2018 | janka | jankakal@gmail.com
dobry den,mate aj nejake zlavy na vstup/vlak pre ZTP?
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, držitelé průkazky ZTP/děti mají vstup zdarma a jejich doprovod platí dětské vstupné, držitelé průkazky ZTP/dospělí platí dětské vstupné (100 Kč).
27.06.2018 | Stanislava Pajonková | stanam@email.cz
Dobrý den. Kdy jsou prosím vás přesně ty ranní Kivi prohlídky. Už několik měsíců čekám, že to třeba zveřejníte, ale v kalendáři akcí máte stále napsaný pouze měsíc. Můžu tedy s dětmi dojet každý den? Pokud ano, od kolika hodin je tedy Zoo otevřená a Kivi aktivní? Děkuji. S. Pajonková
Odpověď ZOO
Dobrý den, konkrétní termín prohlídek zveřejňujeme vždy v akualitách, stačí tak sledovat naše webové stránky či facebookový profil zoo. Nejbližší prohlídky proběhnou tuto sobotu 30. června, více informací najdete zde: https://www.zoozlin.eu/prijdte-rano-za-kivim/.
27.06.2018 | Veronika Tomesova | Verdikserdik@seznam.cz
Dobry den chci se zeptat zda mate otevreno na svatek v patek 6.7.?
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, zoo bude otevřena oba státní svátky a to od 8.30 do 18.00 hodin.
27.06.2018 | Vilém Skála | vilemskala@gmail.com
Dobrý den, doslechl jsem se, že je v areálu ZOO Lešná umístěn nějaký stánek, kde se prodává bezlepkové občerstvení. Je to pravda? Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, stánky u výběhu afrických kopytníků a také v dětském koutku nabízí bezlepkové dortíky od firmy KONiPRO Svitavy pod značkou JESSY. Návštěvníci mohou zakoupit dortíky jak mražené - děti s alergií je kupují místo zmrzliny, tak chlazené v šesti různých příchutích.
27.06.2018 | Dusan Kadlecik | cilaaatos@gmail.com
Zeláme Vám krásny slniečkový deň.24.6.to bolo v nedelu sme navštívili Vašu ZOO.Bola to pre nás namáhavá cesta lebo ja i manžel sme ZTP,no robili sme to pre 5 ročného vnúčika ktorého nadovšetko milujeme.Už pri pokladni nás v okienku privítal srdečný úsmev,milé slová.Krásna ZOO,prenádherná,máte byť na čo hrdý.I toalety super nemuseli sme hľadať,chutné jedlá.Napriek tomu že pár krát spŕchlo bolo sa kde ukryť.Vnúčik bol zo zvieratiek unesený a napodiv jeho malým nožkám sme ju prešli celú.Týmto Vám všetkým chceme poďakovať za všetko čo sme mohli vidieť a prežiť.Ďakujeme tým čo sa starajú o zvieratká,tým čo chutne varia,tým čo sedia v pokladniach ba aj tetám čo predávali MORAVSKÉ KOLÁČE.Tie boli ohromné,bohovsky dobrá chuť a tej plnky čo tam bolo,MŇAM.Ešte raz Vám všetkým ďakujeme,želáme veľa návštevníkov,snáď sa ku Vám ešte dostaneme aby sme si to zopakovali.Stálo to za to .VĎAKA Zlatica a Dušan.
Odpověď ZOO
Moc děkujeme za krásnou pochvalu!
27.06.2018 | Hana Usnulová | usnulova.hana@seznam.cz
Dobry den,chtela jsem se informovat jestli mate k dispozici i darkove poukazy a jestli je mozne zaslat postou?Dekuji za odpoved Usnulova.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, dárkové poukazy máme k dispozici, najdete je na našem eshopu (https://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy). V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na emailu vavrova@zoozlin.eu.
26.06.2018 | Leona | Leona.klosova@seznam.cz
Dobrý den, Proč k vám nemohu s pejskem? Klosova
Odpověď ZOO
Dobrý den, důvody, které nás vedou k zákazu vstupu se psy do areálu ZOO Zlín, najdete zde: https://www.zoozlin.eu/vstup-se-psy-neni-povolen/.
26.06.2018 | Roman Ander | romanander@seznam.cz
Dobrý den, měl bych na Vás dva dotazy. S jakým časovým prostorem máme počítat pro prohlídku zoo při normální prohlídce ? Je možné se dohodnout na pokladně na opuštění areálu, s následným vstupem cca za 30 minut, k vyvenčení psů, kteří budou v karavanu na parkovišti ? Děkuji za odpověď. Roman Ander
Odpověď ZOO
Dobrý den, délka prohlídky zoologické zahrady je velmi individuální a záleží na mnoha okolnostech - zda přijedete s dětmi, které nevynechají návštěvu lanového centra a dětského koutku, zda se zúčastníte i komentovaných krmení zvířat....samotná prohlídka zoo zabere přibližně tři hodiny, nicméně někteří návštěvníci stráví v zahradě i celý den. K Vašemu druhému dotazu - zakoupená vstupenka Vás opravňuje pouze k jednorázovému vstupu přes turnikety do areálu zoo. Po opuštění zahrady již není možné se na stejnou vstupenku znovu vrátit a pokračovat v prohlídce. Děkujeme za pochopení.
25.06.2018 | Renáta Větrovcová | vetrovcova.r@email.cz
Dobrý den, prosím, kdy probíhají ranní prohlídky zoo a expozice kiwi? Je možnost si i rezervovat termín? Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, nejbližší ranní prohlídka proběhne v sobotu 30. června, rezervace není možná. Více informací najdete zde: https://www.zoozlin.eu/prijdte-rano-za-kivim/

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín