Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

25.11.2019 | Vendula Kašparová | vendakasparova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli máte v tuto chvíli nějaké volné pozice pro brigádníky. Jsem časově velmi flexibilní. Předem děkuji za odpověď Vendula Kašparová
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době máme všechny pozice obsazeny. Brigádníky přijímáme především na období hlavní sezóny, tj. od dubna do října.
23.11.2019 | Jakub Kovař | Jamesmith.yt@gmail.com
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda může můj 12ti letý syn zkusit být ošetřovatelem na jeden den. Tím myslím od kolika let je to dostupné. Dofám že bude Karibuni skvělé :) Jakub Kovář
Odpověď ZOO
Dobrý den, zážitkový program Chovatelem v zoo je určen osobám starším 18 let. Pokud má Váš syn zájem o zvířata, zkuste ho přihlásit na letní příměstský tábor v zoo či na tzv. Víkendovku (víkendový pobyt v zoo pro děti).
17.11.2019 | Bělovský František | belovsky@elisoft.cz
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda zoo ve spolupráci z městem neplánuje konečně udělat nějaký cyklotower, parkování pro kola, jak je to běžné ve větších městech v ČR. Je to věčný problém již desítky lest, vyrazili bychom s rodinou do ZOO na kole, navíc teď vedou cyklostezky na všechny strany ale chybí naprosto infrastruktura. Takže se bere auto, což je koncepční chyba a pak absolutní dopravní kolaps před ZOO. Navíc bezplatné městské parkoviště vyloženě podporuje tento kolaps. Děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době je možné zaparkovat kola na nehlídaném parkovišti pro kola u hlavního vstupu do zoo. Dobrou zprávou pro všechny cyklisty určitě je, že Odbor dopravy zvažuje umístění uzamykatelného boxu pro parkování kol poblíž hlavního vstupu a to již na nadcházející sezónu. Co se týče parkovišť, tak usilujeme o rozšíření našich bezplatných parkovišť o další parkovací místa.
16.11.2019 | Veronika Vyoralová | verpis@post.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ve Vaší ZOO nějaké volné pracovní pozice (kromě chovatele), případně kontakt na nějakého personalistu. Více informací o sobě samozřejmě v případě zájmu zašlu v soukromé zprávě. Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v případě zájmu o pracovní pozici poprosíme o zaslání Vašeho životopisu s motivačním dopisem na email office@zoozlin.eu.
11.11.2019 | Zuzana Miklová | miklova.zuzana@post.cz
Dobrý den, Chtěla bych se prosím zeptat,kamaradcin manžel bude mít narozeniny,a strašně miluje slony. Jeho největším snem by bylo být na jeden ošetřovatelem. Je možné něco takového mu dát jako dárek u vas? Četla jsem,že takové akce máte,ale jestli to jde jen na slony. Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, v nabídce máme zážitkový program Chovatelem v zoo, který je možné absolvovat na těchto pavilonech - Pavilon afrických kopytníků, Amazonie, Etiopie, Tropická hala a Zátoka rejnoků. Zážitkový program v Pavilonu slonů nemáme v nabídce z bezpečnostních důvodů. Děkujeme za pochopení.
11.11.2019 | Zugar | zugarovah@centrum.cz
Nedostalo se mi odpovědi jestli musí být maturita, nerozumím proč by měla být když jde o úklid, krmení zvířat
Odpověď ZOO
Dobrý den, studium na odborných středních školách, které jsme Vám doporučovali u Vašeho předchozího dotazu, je vždy zakončeno maturitou. Absolvování zmíněných škol je jedním z předpokladů pro práci chovatele ve zlínské zoo. Děkujeme za pochopení.
07.11.2019 | Zugar | zugarovah@centrum.cz
Dobry den, s velkym nadsenim bych chtel u vas pracovat v ZOO.Brzy pujdu na stredni skolu,prosim ktera skola je na chovatele zviratnebo pecovatele --- -- -starani se o zvirata (uklid, krmeni ..)?Lze to bez maturity? Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, ideální cestou je absolvovat některou ze středních škol zaměřených na chov zvířat - např. Tauferova střední odborná škola v Kroměříži či SOU Čakovice, obor Chovatel cizokrajných zvířat.
06.11.2019 | Ivona Koňaříková | janovaivona@seznam.cz
Dobrý den, včera docela pršelo..tak jen pro jistotu, je tam ještě DNES hellowenská výzdoba? Plánujeme návštěvu :) díky moc
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, halloweenská výzdoba bude k vidění ještě celý tento týden. Pokud nám to počasí dovolí, necháme ji do neděle 10. listopadu.
04.11.2019 | Miroslav Pěček | mirmal262@seznam.cz
Dobrý den, lze v zoo využít stravenky sodexo flexi pass? S pozdravem Miroslav Pěček
Odpověď ZOO
Dobrý den, benefitní poukázky v současné době nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.
04.11.2019 | Alena Janalíková | jana.likova@email.cz
2.11. jsme s dětmi navštívili vaši dušičkovou strašidelnou akci. Vše bylo krásně připraveno jako vždy, až na to, že na strašidelné stezce po tmě jsem šlápla na neupraveném chodníku do díry a docela ošklivě jsem spadla. Tím pro nás procházení okolo strašidel asi po 20 m skončilo a bylo po radosti. Poranila jsem si nárt - výron, natloukla ošklivě kolena, ruce a doslova zaryla obličej do země hned vedle obrubníku. Tím hrozným pádem jsem si odřela nejen obličej, ale i skla na brýlích. Odvedli mě s podpíráním k autu a celá paráda má nádech nejen bolesti ale i financí za nové skla v dioptrických brýlích. Tím vám se smíšenými pocity z akce doporučuji, když někam lákáte návštěvníky po tmě, tak ten chodník upravte tak, aby se tam příště už nikdo nezranil!!!!!! Janalíková Alena
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu a velmi nás mrzí, že Vaše návštěva Halloweenu ve zlínské zoo skončila takto nešťastně. Všechny chodníky a návštěvnické trasy byly před akcí zkontrolovány, celá Strašidelná stezka byla také dostatečně osvětlena loučemi. Vždy je však lepší se na večerní prohlídky vybavit baterkou či svítilnou a u příštích ročníků na to všechny naše návštěvníky důrazněji upozorníme. Pevně věříme, že i přes tuto nemilou událost na naši zoo nezanevřete a i nadále se k nám budete ráda vracet.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín