Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

04.06.2020 | Kateřina Lhotská | kejtly@seznam.cz
Dobrý den zítra chceme jet s rodinou do zoo a zeprej se to musí objednat vstup předem ale nevím jak
Odpověď ZOO
Dobrý den, pro návštěvu zoo se neobjednává - vstupenky můžete nyní zakoupit jak na pokladně v zoo, tak můžete využít i nabídky cenově zvýhodněných online vstupenek.
04.06.2020 | Andrea Bajerová | andrea.bajerova@email.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou v ZOO nějaká omezení a uzavřené pavilony. Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, areál zoo je přístupný bez omezení, otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků, žirafy a sloni. Rejnoky však není možné hladit a krmit v souvislosti s častým používáním dezinfekce v areálu. Můžete zavítat i do interiérů zámku Lešná. Nemusíte se obávat, že se do zoo nedostanete. Denní limit pro Zoo Zlín nyní činí 12 500 osob, což je dostatečně vysoký počet.
03.06.2020 | Jaroslav Pospíchal | jarecek.pospa@seznam.cz
Dobrý den, je u Vás možnost úschovy věcí? Myslím nějaké skříňky nebo tak něco, kdyby jsme k Vám přijeli na motorkách, tak ať si můžeme uschovat helmy a další věci, aby jsme je nemuseli nosit celý den u sebe ? Děkuji a s pozdravem Jaroslav Pospíchal
Odpověď ZOO
Dobrý den, u hlavního vstupu do zoo jsou umístěny úschovné boxy pro příruční zavazadla. Boxy fungují na minci 10 Kč, kterou mechanismus po znovuotevření boxu vrátí.
03.06.2020 | Lucie Třísková | lucietriskova@email.cz
Dobrý den, o víkendu se chystáme k Vám na návštěvu. Není provoz ZOO nějakým způsobem omezený? Myslím počet návštěvníků vpuštěných dovnitř. Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, areál zoo je přístupný bez omezení, otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků, žirafy a sloni. Rejnoky však není možné hladit a krmit v souvislosti s častým používáním dezinfekce v areálu. Můžete zavítat i do interiérů zámku Lešná. Nemusíte se obávat, že se do zoo nedostanete. Denní limit pro Zoo Zlín nyní činí 12 500 osob, což je dostatečně vysoký počet.
03.06.2020 | Lenka Novosadová | novosadova.lenicka@seznam.cz
Dobrý den, chci se zeptat, zda nabízíte zlevněný vstup i pro studenty. Předem děkuji, Novosadová.
Odpověď ZOO
Dobrý den, studentské vstupné v nabídce nemáme. Děkujeme za pochopení.
03.06.2020 | Vít Oujezdský | vit.oujezdsky@seznam.cz
Dobrý den, chtěl jsem zarezervovat několik lístků online, ale narazil jsem na problém. Jak zarezervovat lístek pro ZTP/P + doprovod? Tuto volbu tam nemáte... A pro turniket bude jistě potřeba nějaký lístek s nulovou hodnotou QR kódu - jak ho tedy vygenerovat?
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době si majitelé průkazky ZTP či ZTP/P musí koupit vstupenku na pokladně kvůli kontrole průkazu. Nicméně rádi bychom i tyto kategorie zavedli do online systému.
02.06.2020 | Tomáš Ptáček | topta@seznam.cz
Dobrý den, prošlé kartičky Zoo Zlín Family, kterým končila platnost v době, kdy byla zoo zavřená kvůli koronaviru jsou platné do 26.6.2020, jak jste kdysi psali na facebooku. Chci se zeptat, jestli si máme jít pro vstupenku do zooshopu u hlavního vstupu a nebo jestli nás pustí přes turniket po ukázání kartičky. Děkuji za informaci.
Odpověď ZOO
Dobrý den, majitelé ročních čipových karet si od pondělí 25. května opět musí nechat vytisknout vstupenky na pokladně - na hlavním vstupu na pokladně č. 2 a 4, na sezónním vstupu na pokladně č. 5.
02.06.2020 | Jana Reková | j-rekova@seznam.cz
Dobrý dMěli jsme zakoupené celoroční rodinné vstupné, které bylo platné do 22.března 2020. Četla jsem tady v dotazech, že celoroční vstupné, které mělo konec platnosti mezi 15.březnem až 15.květnem,tak ho prodlužujete. Pokud ano,bylo by tedy možné prodloužit i platnost našeho vstupného? Předem děkuji za odpověď Jana Reková
Odpověď ZOO
Dobrý den, roční čipové karty, kterým končila platnost v uvedeném období, jsou prodlouženy automaticky. Se svojí kartou pouze navštívíte pokladnu č. 4 na hlavním vstupu a po předložení dokladů obdržíte vstupenky.
02.06.2020 | Pacolova Sylvie | pacolovasylva@email.cz
Dobrý den, chtěli bychom si u Vás koupit online vstupenky na sobotu 6.6 ,ale nevíme ,jestli nemáte omezený počet návštěvníků? děkuji Pacolová
Odpověď ZOO
Dobrý den, od 4. června je limit stanoven na 250 osob na hektar, což při rozloze zoo vychází na 12 500 návštěvníků za den. Nemusíte tak mít obavy, že se do zoo nedostanete. Vstupenky si můžete zakoupit jak na pokladně v zoo, tak můžete využít i nabídky cenově zvýhodněných online vstupenek.
02.06.2020 | Petr sedivy | Sedivy.petr40@seznam.cz
Dobrý den mám prozbu, přítelkyně miluje tučňáky a chtěl bych pro ni k narozeninám dát dárek že by mohla osobně nakrmit tučňáky a nebo být v jejich blízkosti zda je to možné. Bylo by to pro ni něco úžasného. Děkuji Sedivy
Odpověď ZOO
Dobrý den, novinkou letošního roku jsou setkání s vybranými druhy zvířat - v nabídce máme lemury, surikaty a tučňáky. Zážitkový program si můžete zakoupit prostřednictvím našeho eshopu - https://shop.zoozlin.eu/produkt/177-setkani-s-tucnaky-1-osoba.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín