Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

27.03.2021 | Jiri Gasek | Vhc@seznam.cz
Dobrý den, tento týden jsem podporil zvíře na víkend - panda. Platba odesla ale nepřišel certifikát. Díval jsem se všude do emailu a nic. Psal jsem i na eshop ale nikdo nereaguje. Děkuji za odpověď
Odpověď ZOO
Dobrý den, poukaz jsme Vám vygenerovali ještě jednou. Moc děkujeme!
27.03.2021 | Gabriela Škrabalová | gabuskrab@email.cz
Dobrý den, měla bych zájem o půjčení plameňáka růžového na víkend. Bohužel ale není v nabídce. Co mám udělat pro to, abych si ho mohla půjčit? Klidně si ho vezmu i přes týden, máme školu online, tak nebude problém :) Děkuju za odpověď
Odpověď ZOO
Dobrý den, v nabídce Zvíře na víkend máme aktuálně 13 zvířat a další přibývají postupně. Aktuálně připravujeme rejnoka a mravenečníka. Děkujeme!
27.03.2021 | Ivona Trlidová | itrlidova@gmail.com
Dobrý den, mám dotaz, jakým způsobem lze udělat fotky se zvířetem? NA FB vidím spoustu krásných fotek zvířat v domácnosti nebo v knihovně a chtěla bych také něco takového udělat. Máme na víkend pandu : ) Děkuji mnohokrát a krásný den přeji Vám všem Ivona Trlidová
Odpověď ZOO
Dobrý den, jedná se o fotomontáže vytvářené v nejrůznějších grafických programech a aplikacích.
27.03.2021 | Marie Holba Židová | mzidova@seznam.cz
Dobrý den, omlouvám se, že budu mít hloupý dotaz v dnešní době. Nedávno jsem pozvala na oběd zvířata ze Zoo Dvůr Králové a oni mi poslali doklad na daňový odpočet. Docela mě to překvapilo. U vás je taky taková možnost? Děkuji za odpověď. S pozdravem Marie Holba Židová
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, součástí projektu Mám zvíře na víkend je také Potvrzení o přijetí bezúplatného plnění. Potvrzení se vydává pro účely uplatnění odpočtu hodnoty bezúplatného plnění ze základu danědárce v souladu se zákonem č. 586/1992 Sb., §15, odst. 1) a §20, odst. 8) v platném znění. Toto potvrzení obdržíte automaticky s dárkovým poukazem.
26.03.2021 | Jindřich Pavelka | pavelkaj08@gmail.com
Zdravím, mám možná trochu netradiční dotaz, ale s přítelkyní plánujeme v červenci třídenní fotovýlet do vaší zoo a moc rádi bychom se trefili do dne, ve kterém bude probíhat procházka za kivim. Je v těchto dnech nějaká pravidelnost, podle které bychom mohli naplánovat termín odjezdu (tudíž den, ve kterém by ideálně měla proběhnout ranní procházka za kivim), nebo máme zarezervovat termín, který se bude krýt s víkendem a doufat že se trefíme? Díky za odpověd. Jindřich Pavelka
Odpověď ZOO
Dobrý den, termíny ranních procházek za kivim ještě stanovené nemáme. Sledujte naše webové stránky či facebookový profil zoo, termíny zveřejníme s dostatečným předstihem.
26.03.2021 | Andrea Jašová | andrea.jasova@seznam.cz
Dobrý den, podpořila jsem vaši akci Zvíře na víkend, ale žádala platbu na váš účet. Čekám, že mi přijdou nějaké pokyny na mail tedy číslo účtu popř. variabilní symbol. Můžete mi tedy, prosím, sdělit, kam zaslat peníze?
Odpověď ZOO
Dobrý den, objednávku na Vaše jméno v systému neevidujeme. Zkuste ji prosím vytvořit ještě jednou. Moc děkujeme!
26.03.2021 | Sarka Jegrova | sarka.jegrova@duraline.com
Dobry den, Prosim o provereni, kdy mi prijdou 3 certifikaty “vikendy se zviratky”. Platila jsem 25/3 a variabilni symboly jsou: 821015307, 821015315, 821015324. Dekuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, všechny tři poukazy byly odeslány 26. bezna ve 14:05 na Vámi uvedený email v objednávce. Zkuste se podívat také do spamu či nevyžádané pošty.
26.03.2021 | Lenka Janíková | lenkajani@seznam.cz
Dobrý den, máte stravenky pro zvířata (jako třeba ZOO Praha ?)
Odpověď ZOO
Dobrý den, Zoo Zlín můžete podpořit v rámci projektu Mám zvíře na víkend - https://shop.zoozlin.eu/kategorie/3-zazitky?subcat=zvire-na-vikend.
26.03.2021 | Gabriela Priesolová | gabrielapriesolova@seznam.cz
Dobrý den, včera jsme dostali do emailu info ohledně akce Zvíře na víkend, kdy jsme si objednali lenochoda. Na obrázku v příloze ale máme bohužel napsané špatné jméno a místo. Můžete mi prosím poslat znovu? V objednávce bylo uvedené jméno Zuzka a místo Ostrava, mám to pro dcerku jako překvapení. Děkuji za kladné vyřízení a přeji hezký den ?
Odpověď ZOO
Dobrý den, poslali jsme Vám poukaz znovu. V případě dalších problémů nás prosím kontaktujte na emailu eshop@zoozlin.eu.
26.03.2021 | Eva Kubíčková | e.kubickova@gmail.com
Dobrý den, mám jen takový námět - s několika přáteli, kteří Vás také sponzorovali a kupovali si zvíře na víkend, jsme se bavili o tom, že malé děti byli nejdřív ze zvířátka na víkend nadšeni, ale jakmile zjistili, že je to jen "jako", přišlo velké zklamání a dokonce došlo i na slzy. Proto se chceme zeptat, jestli by nabídka sponzorství u zvířátek na víkend nešla doplnit třeba o nějaký online přenos z výběhů těchto zvířat. Že by Ti, kteří si zvíře na víkend koupí, měli možnost se připojit na nějaký odkaz a mohli zvířátko o víkendu alespoň sledovat online. Nevím, jestli by to šlo technicky zařídit, ale sponzorství by to určitě zatraktivnilo a děti by z toho byly nadšené. Je to jen námět na přemýšlení, třeba by to zařídit šlo :-) Jinak přejeme jen vše dobré, držíme pěsti ať vše zvládnete a budeme se těšit na návštěvu.
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu i za námět ke zlepšení našeho projektu. V současné době pro nás není technicky ani finančně reálné zpřístupnit přenosy zvířat ze zoo. Děkujeme za pochopení.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín