Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

17.11.2019 | Bělovský František | belovsky@elisoft.cz
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda zoo ve spolupráci z městem neplánuje konečně udělat nějaký cyklotower, parkování pro kola, jak je to běžné ve větších městech v ČR. Je to věčný problém již desítky lest, vyrazili bychom s rodinou do ZOO na kole, navíc teď vedou cyklostezky na všechny strany ale chybí naprosto infrastruktura. Takže se bere auto, což je koncepční chyba a pak absolutní dopravní kolaps před ZOO. Navíc bezplatné městské parkoviště vyloženě podporuje tento kolaps. Děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době je možné zaparkovat kola na nehlídaném parkovišti pro kola u hlavního vstupu do zoo. Dobrou zprávou pro všechny cyklisty určitě je, že Odbor dopravy zvažuje umístění uzamykatelného boxu pro parkování kol poblíž hlavního vstupu a to již na nadcházející sezónu. Co se týče parkovišť, tak usilujeme o rozšíření našich bezplatných parkovišť o další parkovací místa.
16.11.2019 | Veronika Vyoralová | verpis@post.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ve Vaší ZOO nějaké volné pracovní pozice (kromě chovatele), případně kontakt na nějakého personalistu. Více informací o sobě samozřejmě v případě zájmu zašlu v soukromé zprávě. Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, v případě zájmu o pracovní pozici poprosíme o zaslání Vašeho životopisu s motivačním dopisem na email office@zoozlin.eu.
11.11.2019 | Zuzana Miklová | miklova.zuzana@post.cz
Dobrý den, Chtěla bych se prosím zeptat,kamaradcin manžel bude mít narozeniny,a strašně miluje slony. Jeho největším snem by bylo být na jeden ošetřovatelem. Je možné něco takového mu dát jako dárek u vas? Četla jsem,že takové akce máte,ale jestli to jde jen na slony. Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, v nabídce máme zážitkový program Chovatelem v zoo, který je možné absolvovat na těchto pavilonech - Pavilon afrických kopytníků, Amazonie, Etiopie, Tropická hala a Zátoka rejnoků. Zážitkový program v Pavilonu slonů nemáme v nabídce z bezpečnostních důvodů. Děkujeme za pochopení.
11.11.2019 | Zugar | zugarovah@centrum.cz
Nedostalo se mi odpovědi jestli musí být maturita, nerozumím proč by měla být když jde o úklid, krmení zvířat
Odpověď ZOO
Dobrý den, studium na odborných středních školách, které jsme Vám doporučovali u Vašeho předchozího dotazu, je vždy zakončeno maturitou. Absolvování zmíněných škol je jedním z předpokladů pro práci chovatele ve zlínské zoo. Děkujeme za pochopení.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín