Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

09.01.2021 | Lenka Bílá | bila.leni@seznam.cz
Dobrý den, vlastním dárkový poukaz s platností do 12.2.2021. Vzhledem k tomu, že nepředpokládám otevření ZOO do tohoto termínu, je možné si poukaz nějak proměnit za permanentku či prodloužit jeho platnost do znovuotevření ZOO? Děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, platnost dárkových poukazů, které končí v období uzavření zoo, se bude prodlužovat. Podrobnější informace zveřejníme jakmile budeme znát termín znovuotevření zoo.
06.01.2021 | František Kivarott | ferino.kivaroth@gmail.com
Dobrý deň prajem :), chcem sa vás spýtať, aké máte robotnícke odbory v zoo ? Pretože mám vzťach ku zvieratám a baví ma sa starať o zvierata a atď. Z Pozdravom František.
Odpověď ZOO
Dobrý den, o zvířata v zoologické zahradě se starají chovatelé. Při jejich výběru upřednostňujeme zájemce s ukončeným vzděláním na některé z odborných škol, např. Tauferova SOŠ veterinární v Kroměříži.
05.01.2021 | Martina Hatlová | hatlovamartina@seznam.cz
Dobrý den, s rodinou bychom měli zájem o možnost pohladit si rejnoky - četla jsem o tom v jednom cestopisném článku. Je tento zážitek u vás opravdu možný? Je nutné si rezervovat čas návštěvy? Děkuji a přeji krásný den.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, v expozici Zátoka rejnoků je možné si rejnoky pohladit i nakrmit, tento zážitek se dopředu nijak nerezervuje. V současné době je však zoologická zahrada na základě vládních nařízení uzavřena.
31.12.2020 | Dominik Daněk | danek.dominik1@seznam.cz
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jestli se da adaptovat nějaké zvířátko kterém bych vám pomohl přispět nějaké peníze děkuji. Za odpověď. Daněk
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu. Zvířata můžete podpořit prostřednictvím sponzorství - https://www.zoozlin.eu/sponzorstvi/. Na uvedeném odkazu najdete všechny potřebné informace, v případě dalších dotazů se prosím obraťte na kolegyňku na emailu markova@zoozlin.eu.
30.12.2020 | Lenka Výstupová | vystupova@utb.cz
Dobrý den, prosím vás, koupila jsem v létě vstupenky on-line s tím, že je nejpozději před vánoci použijeme.. když jsem se dívala po 18/12 na Váš web je zde uvedeno, že vstupenky mají roční platnost.. což mě uklidnilo. Nicméně jsem se podívala na vstupenky a tam je platnost jen do 26/12/2020. Jak je to tedy prosím možné, když říkáte, že mají roční platnost? Nicméně věřím, že ikdyž jste zavřeli, byť ne Vaší vinnou a my tak nemohly před vánoci uplatnit kupony, budeme je ještě moci uplatnit. Je to prosím tak? Předem děkuji za odpověď. Lenka Výstupová
Odpověď ZOO
Dobrý den, platnost online vstupenek je šest měsíců, roční platnost se týká tzv. kartonových vstupenek, které můžete zakoupit na pokladně zoologické zahrady. Platnost vstupenek je vždy uvedena na vstupenkách. Informace ohledně možného prodloužení se objeví na našem webu v době, kdy budeme znát termín znovuotevření zoo. Děkujeme za pochopení.
23.12.2020 | Marta Hubáčová | hubacovamarta@gmail.com
Dobrý den,máme koupené lístky do Zoo s platností do konce ledna a opět zavřeli takže ani teď přes volno se k Vám nedostaneme,tak se chci prosím zeptat jak to bude dál s platností našich vstupenek ? děkuji, Hubáčová
Odpověď ZOO
Dobrý den, informace ohledně možného prodloužení vstupenek se objeví na našem webu v době, kdy budeme znát termín znovuotevření zoo. Zatím tedy prosíme o trpělivost. Děkujeme za pochopení.
21.12.2020 | Mirek S. | c700@email.cz
Dobrý den, rád bych koupil rodinné vstupné (poukaz s platností např. na 1 rok) a daroval jej jako dárek. Máte nějakou formu řekněme "dárkové poukázky"? Předem děkuji, Mirek
Odpověď ZOO
Dobrý den, dárkové poukazy najdete na našem eshopu - https://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy.
20.12.2020 | Markéta zečníková | pasekomo@seznam.cz
Dobrý den, je možné nakoupit nějaké krmení pro vaše zvířata a nechat například na vrátnici? Chtěli bychom Vás s dětmi nějak podpořit. Děkuji za odpověď. M. Zámečníková
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, dobroty pro zvířata je možné zanechat pod vánočním stromečkem, který je umístěn před hlavním vstupem do zoo. Využijeme například ořechy (lískové, vlašské, ostatní také, ale musí být natural – nepražené), ovesné vločky, rýže a luštěniny (čočka červená i obyčejná, fazole, mungo), ovoce mimo jablek, sušené ovoce (jablka, hrušky, švestky) nebo zeleninu. Moc děkujeme!
18.12.2020 | Alena S. | al.slez@seznam.cz
Dobrý den, moc nás mrzí, že ZOO je opět zavřená. Nepochopitelné zařízení v nepochopitelné době. Ale bohužel nic nenaděláme. Měli jsme s vnoučky naplánovou návštěvu vaší ZOO 23.12., tak jako v loni, kdy jsme si to moc užili. Když nám to letos nevyšlo, uvažovala jsem, že jim koupím alespoň on-line vstupenky. Ale u nich je platnost jenom do 28.2. Neuvažujete prosím o prodloužení platnosti takto zakoupených vstupenek? Přeji krásné a pohodové Vánoce. Věříme všichni, že příští rok bude líp, takže i plnou zahradu spokojených návštěvníků. Alena
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu. U vstupenek určitě doporučujeme nákup přes náš eshop, kde jsou vstupenky s roční platností (https://shop.zoozlin.eu/kategorie/1-permanentky-vstupenky), případně zvolit varianty dárkových poukazů (https://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy).
18.12.2020 | Robert Habrnál | r.habrnal@gmail.com
Dobrý den,každý rok,na Štědrý den,jezdíme k Vám do Zoo a vozíme dárky zvířátkům pod Vánoční stromeček.Je možné přivézt dárky i letos?Nechat je třeba na vrátnici,když bude oficiálně zavřeno?Děkuji Habrnál
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, určitě je to možné. Vánoční stromeček bude přemístěn z prostoru pokladen před hlavní vstup do zoo, kde pod ním můžete nechat dobroty pro zvířata, případně si na něj pověsit vlastní ozdobu. Děkujeme!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín