Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

19.06.2018 | Martin Prokop | Martinprokop20@seznam.cz
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je u vás nějakě "brigádní" místo. Děkuji Prokop
Odpověď ZOO
Dobrý den, v případě zájmu o brigádu Vás poprosíme o zaslání životopisu na email vavrova@zoozlin.eu.
19.06.2018 | Iva Kamencová | ivulinek.kamencova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat zda nehledáte výpomoc na víkendy a i přes týden. Jsem studentka takže by to jistě šlo. Předem děkuju za odpoveď a přeji krásný zbytek pracovního týdne Kamencová
Odpověď ZOO
Dobrý den, v případě zájmu o brigádu Vás poprosíme o zaslání životopisu na email vavrova@zoozlin.eu.
19.06.2018 | Martin Čermák | cermak.mar@seznam.cz
Dobrý den, jako každý rok se i letos k Vám chystám na návštěvu a to přes celou D1, protože stojíte za to! Chtěl bych se zeptat, kdy plánujete otevření letní expozice aligátorů? A kdysi jste zveřejnili střednědobý plán rozvoje zoo. Vím, že teď máte v plánu především rozvoj Karibuni, ale je nějaká koncepce i pro současný areál? Vím, že jste zmiňovali jaguáry. Jinak držím palce s malým slůnětem.
Odpověď ZOO
Dobrý den, otevření letní expozice aligátorů bychom rádi zvládli ve druhé polovině prázdnin, záleží to však na vhodném výběru dodavatelské firmy. Karibuni a především sloni jsou pro nás prvořadým úkolem, ale nechceme vynechat ani zbylou část zahrady. Na začátku července otevřeme renovovanou a výrazně zvětšenou průchozí voliéru pro ary, která navazuje na nedávno otevřené expozice kotulů a mravenečníků. Na to navážeme novou expozici jaguárů, kterou chceme zahájit ještě letos a dokončit v roce 2020.
18.06.2018 | Dana stihlova | Dana.stihlova@seznam.cz
Dobry den,chtela jsem se zepat,zda mate na vysvedceni nebo v den vysvedceni vstup volny,jako to bylo o pololetnim vysvedceni.Moc Dekuji za odpoved.Stihlova
Odpověď ZOO
Dobrý den, akce S vysvědčením zadarmo do zoo probíhá pouze v pololetí, na konec školního roku podobnou akci neplánujeme.
18.06.2018 | Michal Láník | lanik@ddmvk.eu
Dobrý den, chtěl bych oznámit návštěvu ZOO cca 20 dětí a 2 pedagogů příměstského tábora DDM Vlašské Klobouky dne 10.7.2018 cca v 9:00 hod. Děkuji. S pozdravem Mgr. MIchal Láník, řed. DDM Val. Klobouky
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za zprávu. Běžnou prohlídku zoo není nutné hlásit s předstihem, v den návštěvy si pouze zakoupíte vstupenky na pokladně zoo.
17.06.2018 | Anežka Kostrounová | kostrounova@centrum.cz
Dobrý den, chci navštívit Vaši ZOO, jako každý rok.Je tento měsíc a v červenci prodloužená otevírací doba. Děkuji za odpověď. Kostrounová
Odpověď ZOO
Dobrý den, během června a července platí běžná otevírací doba od 8.30 do 18.00 hodin. Letní podvečery s prodlouženou otevírací dobou v letošním roce neproběhnou.
16.06.2018 | Patrik Birčák | bircakpatrik@gmail.com
Dobrý deň. Dá sa u Vás platiť eurom? Ďakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné do zoo a do zámku Lešná či nákupy v obchodech se suvenýry můžete uhradit českými korunami, platební kartou či eury. Přijímáme však pouze bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 euro a zpět vracíme v českých korunách. U atrakcí a restaurací, které mají na starosti provozovatelé, je to na jejich rozhodnutí - platební karty bere restaurace Neapoliano, Tyrol i Limpopo, všechny tři restaurace přijímají také eura. Kefa Bar, restaurace Farma u Koaly či dětské atrakce přijímají pouze platbu v hotovosti (CZK, €).
15.06.2018 | Miroslav | ajkajo@centrum.sk
Dobry den. Planujeme navstivit ZOO. Radi by sme si tam spravili celodenny vylet.....ale mame dieta ktore potrebuje cez den spat, takze sa chcem spytat ci je mozne rano si zakupit listok s tym ze by manzelka na obed odisla na 3 hodiny na hotel dat vyspat dieta a potom by sa vratila naspat do ZOO ale aby uz nemusela kupovat zase vstupenku. Je toto mozne sa nejako dohodnut? Vdaka Miroslav, Slovensko
Odpověď ZOO
Dobrý den, zakoupená vstupenka Vás opravňuje pouze k jednorázovému vstupu přes turnikety do areálu zoo. Po opuštění zahrady již není možné se na stejnou vstupenku znovu vrátit a pokračovat v prohlídce. Děkujeme za pochopení.
14.06.2018 | Jarmila Novakovská | jnovakovska@seznam.cz
Dobrý den, nejdříve musím poděkovat a pochválit za krásnou ZOO. Mám dotaz - co znamenají čísla (počet) u mláďat (např. 0,0,2)? Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů v chovu všech zvířat a zdravé slůně, na které se jistě nejen já těším. J.N.
Odpověď ZOO
Dobrý den, moc děkujeme za krásnou pochvalu i za přání! Uvedená čísla u mláďat značí počet narozených mláďat zatím neznámého pohlaví (ve Vámi uvedeném příkladu se tedy narodila 2 mláďata a zatím neznáme pohlaví). Pokud bychom již pohlaví znali, bylo by zde uvedeno buď 1,0 (v tom případě by se narodil 1 samec) či 0,1 (v tom případě by se narodila 1 samička).
13.06.2018 | Karolína | -minnie-@seznam.cz
Dobrý den, už zde obdobný dotaz byl, ale není to úplně přesně to, co hledám. Tedy - bylo by možné si pohladit lenochoda? Nemyslím v rámci programu chovatelem v zoo, jde mi jen a pouze o pohlazení a pár minut strávených s lenochodem (cca 10 min.) - samozřejmě bych zaplatila nějakou částku, např. 1500,-Kč (to by se domluvilo). Je toto možné, našel by se natolik ochotný chovatel, který by nás k němu pustil? Přítel miluje lenochody (chce si jej nechat vytetovat) a tak bych mu ráda splnila jeho sen. Ale strávit celý den v zoo jako chovatel u dalších zvířat za 7000,-Kč mi v tomto případě přijde bezpředmětné. Popřípadě zda byste mi dokázali doporučit, kde by bylo možné přijít do přímého kontaktu s lenochodem. Předem velmi děkuji za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, podobně jako u předchozích dotazů - poznat život našich lenochodů a dostat se do blízkosti jejich expozice, je možné pouze v rámci zážitkového programu Ošetřovatelem v zoo (https://shop.zoozlin.eu/produkt/47-osetrovatelem-v-zoo-tropicka-hala). Děkujeme za pochopení.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín