Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

20.05.2019 | Jakub Bělíček | kuba.belicek@seznam.cz
Dobrý den, s kamarádem by jsme se chtěli není možná brigáda u vás od 16 let. Předem děkuji za odpověď
Odpověď ZOO
Dobrý den, na brigádu přijímáme především studenty starší 18 let, výjimečně na některé pozice pak od 16 let. Kontaktovat nás můžete na emailu vavrova@zoozlin.eu.
20.05.2019 | Lenka Ryšavá | rysava@gymkren.cz
Dobrý den, rádi bychom v rámci výletu navštívili vašiZOO Lešná, věková hranice studentů je16 let.Bylo by nás cca 30 studentů + 2pedagogové. ZOO bychom rádi navštívili bez exkurze. Termín výletu by byl 17. června 2019. Je možné touto cestou rezervovat vstupenky, které bychom si vyzvedli při příjezdu do ZOO. Děkuji a přeji hezký den. Lenka Ryšavá e-mail: rysava@gymkren.cz
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupenky si lze zakoupit přímo v den návštěvy na pokladně zoo bez jakékoliv rezervace. Druhou možností je jejich zakoupení na fakturu - je však nutné zaslat písemnou objednávku s přesným počtem dospělých a dětských vstupenek a daňovou adresou minimálně 2 dny před návštěvou zoo na e-mail: slezakova@zoozlin.eu. Zaslanou fakturu lze uhradit před samotnou návštěvou zoo bankovním převodem nebo v hotovosti v den návštěvy zoo. Objednávky doručené den před návštěvou nebo v den návštěvy zoo nebudou akceptovány. Vzhledem k vystavené faktuře není možné v den návštěvy měnit počty dospělých a dětí, vstupenky budou vydány podle objednaného počtu.
17.05.2019 | Sandra V | sandrakveten@seznam.cz
Dobrý den, rádi bychom se střední školou navštívili ZOO Lešná, věková hranice se pohybuje kolem 16-18 let, bylo by nás cca 28 studentů + pedagog. ZOO bychom rádi navštívili bez exkurze. Ráda bych se ujistila, zda se zlevněné vstupné vztahuje i na naší věkovou kategorii? Přičemž by mě zajímalo, jestli by cena odpovídala těm 60 Kč? (měli bychom zájem o 4NATURE) Děkuji a přeji hezký den.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupné do zoo pro studenty nad 16 let v rámci školního výletu bez exkurze je 60 Kč/studenta, pedagogický doprovod (1 pedagog na 10 žáků) má vstup do zoo zdarma.
16.05.2019 | Simona Sláviková | SlavikovaSimona@gmail.com
Dobrý deň dá sa u Vás platiť eurami alebo platobnou kartou? Ďakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, přijímáme platby jak v hotovosti (CZK, €), tak i platební kartou. Pouze u plateb eury mějte prosím na paměti, že přijímáme jen bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 € a zpět vracíme v českých korunách.
16.05.2019 | Marcel Svitok | marcelsvitok.ms@gmail.com
Dobrý deň. Dnes, keď som bol na výlete vo vašej zoo, stratil som slúchadka do uší. Boli sivej farby a mali značku AKG. Bol by som Vám vďačný, keby by ste ma v prípade ich nalezenia kontaktovali. Potom by sme sa mohli dohodnúť, čo ďalej. Vopred ďakujem
Odpověď ZOO
Dobrý den, nalezené věci se shromažďují v budově hlavního vstupu do zoo. Na telefonu 577 577 101 si můžete ověřit, zda se vaše ztracená věc nalezla.
15.05.2019 | Markéta bajzová | Maki.bajzova@gmail.com
Dobrý den, chtěla bych se zeptat je mi 18 let a chtěla bych na léto brigádu a ráda bych byla u vás. Mám ráda praci se zvířaty hlavně s koňmi. Jestli by jste mě po případě třeba informovali kdyby bylo volno nějaký místo? :) děkuji! Bajzová
Odpověď ZOO
Dobrý den, klasické brigády nabízíme pouze v rámci návštěvnického servisu, brigády u zvířat nenabízíme. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu vavrova@zoozlin.eu.
13.05.2019 | Daniela Valíčková | valickovadaniela@gmail.com
Dobrý deň, dňa 30.5.2019 by sme chceli navštíviť ZOO Zlín. Chcem sa informovať, či si treba vstup do ZOO rezervovať, ak máme záujem o vstupné bez exkurzie (čiže len vstup do ZOO). Máme záujem o vstupné 4NATURE bez exkurzie v hodnote 40Kč/žiak (40 žiakov, 2 pedagógovia). Je možné platiť aj v eurách? Ďakujem, s pozdravom Valíčková.
Odpověď ZOO
Dobrý den, pokud nemáte zájem o vzdělávací exkurzi či prohlídku zámku Lešná, není nutné hlásit dopředu počet dětí, vstupenky si zakoupíte v den návštěvy přímo na pokladně zoo. Vstupné můžete uhradit jak v hotovosti (CZK, €), tak i platební kartou (MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Diners Club, VISA, VISA Electron, V Pay, JCB.). Pouze při platbě eury mějte prosím na paměti, že přijímáme pouze bankovky v hodnotě 5, 10 a 20 euro a zpět vracíme v českých korunách.
13.05.2019 | Martin Čermák | cermak.mar87@gmail.com
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda se již staví expozice pro jaguáry a zda v letošní sezoně budou již slonice využívat nový venkovní výběh? Jinak chci pochválit zoonovinky, vždy se na ně těším.
Odpověď ZOO
Dobrý den, děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že Vás zoonovinky zaujaly. Výstavba expozice jaguárů začne ke konci letošního roku po ukončení hlavní sezóny. U expozice Karibuni se čeká na dokončení obvodového plotu, poté začnou sloni využívat i tento výběh.
11.05.2019 | Vendula Fojtů | v.n@email.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné "vyreklamovat" celoroční vstupenku z Osobní+host na Rodiče a děti? Děkuji a hezký den.
Odpověď ZOO
Dobrý den, obraťte se prosím na kolegyni z oddělení marketingu, která má celoroční vstupenky na starosti - Ing. R. Bujáčková, email bujackova@zoozlin.eu.
11.05.2019 | Marek Janek | marekkjanek@seznam.cz
Dobrý den, prosím vás antilopy kudu jsou již u žiraf? A co bude s jejich výběhem? Na kdy plánujete dokončit expozici pro aligátory? Předem děkuji, Janek
Odpověď ZOO
Dobrý den, ano, antilopy kudu jsou již přestěhovány do výběhu žiraf. Jejich bývalý výběh se stal domovem pro zcela nový druh - antilopy bongo. Expozice aligátorů je již před dokončením, zvířata by zde měla být k vidění během letních prázdnin.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín