Open Nav

Multimedia

Úvod O nás Multimedia

Snímek k 70. výročí ZOO Zlín

ZOO Zlín slaví letos 70 let od otevření pro veřejnost. Za tu dobu ušla pořádný kus cesty. Z regionálního zooparku se postupně proměnila na moderní úspěšnou zahradu s návštěvností přes 600 000 osob. K výročí ZOO Zlín vznikl také krátký filmový sestřih, který představuje proměnu a nejvýznamnějších milníků rozvoje zoo. Film se promítal během oslav na zámeckém nádvoří, teď si jej můžete užít i Vy.

Hezkou podívanou!

Novinky ZOO Zlín#6

S příchodem podzimu Vám videonovinky nabídneme vždy jednou měsíčně. V těch šestých Vám představíme třeba malého Bolta a také početnou rodinu prasat savanových.

 

Novinky ZOO Zlín#5

Nenechte si ujít již páté videonovinky! Čeká na vás setkání s Gerym, samečkem kivi hnědého, a s novými obyvateli zlínské zoo. A také vás vezmeme do zákulisí, konkrétně na zdravotní prohlídku rejnoků. Tak hezkou podívanou!!

Novinky ZOO Zlín#4

Ve čtvrtých videonovinkách Vám představíme dvě zřejmě nejvzácnější letošní mláďata. Zavedeme Vás na africké sochařské sympozium a také prozradíme, jak našim zvířatům, ale i návštěvníkům, zpříjemňujeme tropické dny.  

Novinky ZOO Zlín#3

Ve třetích videonovinkách Vás pozveme na návštěvu největší voliéry v České republice, kterou jsme otevřeli na začátku července. Mrkneme do chovatelského zázemí za aligátory a seznámíme Vás s naším oslíkem Willemem. A nakonec se zastavíme u rejnoků.

 

Novinky ZOO Zlín#2

V druhém díle se můžete těšit na prohlídku proměněných expozic Guaynas a představení dvou naprosto mimořádných odchovů mláďat. Pozveme Vás také do zámku Lešná a do našeho zooshopu.

 

Novinky ZOO Zlín#1

Máme pro Vás první díl našich videonovinek! Každých 14 dní Vám nabídneme souhrn toho nejzajímavějšího, co se u nás událo.

V prvním díle Vám představíme chov supů a naši spolupráci s pražskou zoo, originální projekt 4NATURE, novou posilu lachtaní skupiny, nejvzácnější čápy a také možnost získání levnějších on-line vstupenek do zlínské zoo.

 

Zátoka rejnoků on-line

 

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín