Open Nav

V neděli 18.7. za kivim!

Úvod Novinky V neděli 18.7. za kivim!

V neděli 18.7. Vás zveme na další ranní procházku areálem zoo s návštěvou expozice kivi a papoušků kea. Zoo bude otevřena již od 6.00 hod. Pro návštěvu zoo v brzkých hodinách využijte prosím hlavní vstup. Doporučujeme zakoupit cenově zvýhodněné on-line vstupenky, otevřena bude i pokladna v zooshopu.

Při procházce probouzejícím se areálem zavítejte k výběhu slonů a užijte si setkání s malým slůnětem. Od 7.00 do 8.00 hod. si nenechte ujít návštěvu expozice kivi a kea. Právě v tuto dobu je největší šance uvidět kivi ve venkovní expozici. V uvedeném čase zde bude k dispozici také náš průvodce, který nabídne spoustu zajímavých informací. Kivi hnědé, nelétavé novozélandské opeřence, chováme jako první a jediná zoo v České republice. Expozici jsme otevřeli v červenci 2017. Sameček Gery je stále daleko aktivnější spíše v ranních hodinách. Do 8 hodin je velmi vysoká šance uvidět jej v expozici. Věříme, že se podaří zahlédnout i samičku Maiu.

Od brzkého rána bude také otevřena restaurace Farmy U Koaly, kterou objevíte v blízkosti expozici kiviů. Můžete si zde dát chutnou snídaní. Zbývající výběhy, pavilony a restaurace budou otevřeny podle běžné otevírací doby, tzn. od 8.30 hod. 

Pro návštěvu zoo není potřeba žádné potvrzení o případném očkování nebo absolvovaném testu na covid. 

V neděli 18.7. za kivim!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín