Open Nav

V sobotu ráno za kivim!

Úvod Novinky V sobotu ráno za kivim!

Naposledy v letošním roce Vás zveme na brzkou ranní procházku areálem zoo s návštěvou kiviho. Za Gerym, jak se náš sameček jmenuje, můžete přijít tuto sobotu 17. srpna. Otevíráme v 6.00 hod.

Pokladna v zooshopu u hlavního vstupu bude otevřena od 6.00 hod. Po úhradě běžného vstupného si můžete vychutnat procházku probouzejícím se areálem zahrady a zůstat u nás třeba až do odpoledne. Nejdříve však zamiřte do australské oblasti za kivim. Od 6.30 do 8.30 hod. zde navíc bude k dispozici náš průvodce, který nabídne spoustu zajímavých informací nejen o Gerym. Od 6 hodin bude také otevřena nedaleká restaurace Farma U Koaly.

Kivi hnědého, nelétavého novozélandského opeřence, chováme jako první a jediná zoo v České republice. Expozici jsme otevřeli v červenci 2017. Sameček Gery je stále daleko aktivnější spíše v ranních hodinách. Do 8 hodin je velmi vysoká šance uvidět jej v expozici.

Do areálu zoo tak můžete tuto sobotu zavítat již od 6.00 hod. Kromě expozice kivi a nestorů kea jsou zbývající výběhy, pavilony a restaurace (kromě Koaly) však otevřeny podle běžné otevírací doby, tzn. od 8.30 hod. 

V sobotu ráno za kivim!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín