Novinka

Otevření Jaguar Treku se blíží

Otevření Jaguar Treku se blíží

Už za 5 dnů Vás pozveme na první návštěvu největší expozice pro jaguáry v Evropě. 15. května otevíráme Jaguar Trek.

Za pět dnů na vlastní oči uvidíte našeho čtrnáctiměsíčního samec jaguára Dannyho. Než se tak stane, můžete se ještě jednou podívat na záběry příjezdu Dannyho a jeho prvních kroků v ubikaci v chovatelském zázemí. Po nezbytné aklimatizaci si Dany bude užívat rozlehlý venkovní výběh i zimní expozici.

Máme pro vás i nové záběry jaguára Danyho. Tentokrát z jeho nejoblíbenějšího místa ve vnitřní ubikaci. Pohled je to až uhrančivý, takové kočičí mrknutí stojí za to, že?

 

6.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci